Життя у шлюбі часто з незрозумілих причин перетворюється на пекло. Щоб зберегти стосунки після одруження, потрібно вивчити мову любові свого партнера, стверджує британський консультант з питань подружжя та сім'ї, доктор філософії Генрі Чепмен.
Попри всі книжки, журнали і практичну допомогу, чому так мало подружніх пар знайшли секрет того, як зберегти любов після весілля? Чому подружня пара може піти на семінар, вислухати прекрасні ідеї про те, як покращити спілкування, повернутися додому і виявити, що абсолютно неспроможна використати на практиці продемонстровані моделі спілкування?
Ми повинні вивчити першу мову любові нашого подруга, якщо хочемо переконливо виражати свою любов.
Пропонуємо Вам підписати Резолюцію Щасливого Подружжя – 16 невеличких практичних обіцянок-підказок, які допоможуть Вам як парі стати ближчими один до одного і щодня зміцнювати стосунки. Резолюцію можна роздрукувати і повісити на холодильнику, на дзеркалі або на дверях в кухню, щоб щодня нагадувати собі про дані обіцянки.
Здавалось
би, як можуть відлучати від Бога природні процеси організму? І самі ж
освічені дівчата і жінки це розуміють, однак є церковні канони, які
забороняють відвідувати храм у певні дні...
Я несколько раз на исповеди слышал банальные истории брошенных девушек,
которые уступили своим парням и впали с ними в блуд. Истории развивались
по одному сценарию. «У нас с ним начались ссоры. Он говорил, что я его
не люблю, поэтому не уступаю. Я хотела его удержать... Но вскоре, после
того как все случилось, он меня бросил окончательно». Девушки, запомните
эти истории! Самый быстрый способ расстаться со своим парнем — это
впасть с ним в грех блуда. Таким образом еще никто никого никогда не
удерживал.
Дошлюбна чистота і пов’язане з нею сексуальне утримання перед
укладенням Таїнства Подружжя викликає багато емоцій, питань та
суперечностей. Вона вже давно перестала бути нормою, натомість стала
«розкішшю» людей зі специфічними поглядами і зазвичай виразно
заангажованих у християнський світогляд та релігійні цінності. Дошлюбна
чистота перестала бути звичаєм, що функціонує в суспільній культурі та
менталітеті, і перетворилася на прояв релігійності та ототожнення з
певними моральними нормами. Тому світ сприймає її як незрозумілу
релігійну вигадку і важку вимогу певної етичної системи чи навіть
ідеології. Дошлюбна чистота оцінюється більше як прояв ненормальності та
певної «екзотики», ніж гармонії та нормального порядку життя.
Секс до шлюбу часто унеможливлює вповні перейти на рівень дарування і прийняття, бо має нетривалий, пожадливий, експлуатуючий момент взаємного використання без створення міцних тривалих стосунків. Ці стосунки дуже часто будуються тільки на фізичній близькості, моменті отримання задоволень. Такі взаємини спустошують людину духовно й емоційно.
Щоб не дозволити справжній любові загинути в 1993р. був створений Рух Чистих Сердець. Почалося все з того, що дві дівчини-американки звернулись до баптистського священика Річарда Росса зі скаргою. Вони стверджували, що їхня незайманість часто є приводом для насмішок, жартів, образ. Річард Росс вирішив довести, що все-таки є молодь, яка залишається чистою до шлюбу. Він поширював ідеї дошлюбної чистоти серед американської молоді. І в січні 1993р. в Нешвілі (штат Теннессі) відбулася перша конференція прихильників руху, що отримав назву «True Love Waits». А в лютому були підписані перші декларації з обіцянками не вести статевого життя до шлюбу. Літом таких декларацій налічувалося вже 100 000! З часом рух поширився на 76 країн світу. І на сьогоднішній день учасниками руху стали 2,4 млн. людей. Нещодавно « True Love Waits» поширився і на територію України, де він відомий під назвою «Рух Чистих Сердець».
Матеріал запозичено з книжки FindingtheLoveofYourLife автора Нейла Кларка Уорена (NeilClarkWarren), доктора психології, який за професією є радником подружніх пар.
Це 50 точок, які повинні би бути спільними для молодят.Якщо немає спільності, то вони повинні бодай це усвідомити і працювати над тим, щоб жити з тими речима, що не є у них спільні. Матеріал може стати допоміжним молодій людині у пошуках свого/-єї чоловіка/жінки.