Понеділок, 02.10.2023, 06:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
статті [5]
чому я вибираю стриманість? [9]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Головна » Статті » чому я вибираю стриманість?

Все у свій час, або “Що молода пара робить у першу шлюбну ніч?”

Що молода пара робить у першу шлюбну ніч?

Відповідь ви, мабуть, знаєте. І не одну. Є офіційна, стандартна, яка прийшла нам ще з давніх часів.
Перша ніч – це перша ніч повного дарування і пізнання іншої особи. Це перша інтимна зустріч двох, щоб з’єднатися в одне ціле на ціле життя.
Двоє відкриваються один перед одним і вже нема чого приховувати – вони стають одним тілом. Тілесне пізнання дійшло до вершини.
Наречені зустрічалися один із одним, щоб побути разом і щоб краще пізнати один одного. Тепер вони дійшли до пізнання того, що зберігали і відкладали саме на цей день.

Особливий дар в особливй день

Статеве задоволення є особливим і замінити його неможливо, як і ніяке інше задоволення дароване Богом. Господь обдарував людину цим почуттям для взаємної близькості між чоловіком і жінкою. Таким чином тягне чоловіка до жінки і жінка тягнеться до чоловіка. І ось, ця сила притягання допомагає зблизитись і бути разом, бути одним тілом.

Перша шлюбна ніч – це взаємне дарування у повноті щирості і відвертості.

Це весільний дарунок, який наречені готують одне одному. Я дарую себе тобі. Дарую лише тобі.
Ніхто інший не має права до цього подарунку. Лише ти!
Ніякий дарунок не може бути на рівні цього дарування, бо ніщо так не ціниться іншою людиною, як вірність.
Хто виховав себе у цій дошлюбній вірності, той зробив перші кроки, щоб витримати у подружній вірності на ціле життя.
«Та це все класика…»
– саме так мені відповів молодий юнак, вказуючи на те, що вже так ніхто не живе. «Всі вже все попробували і всі вже все знають. Нікого не надуриш своїми філософськими описами. Тілесне задоволення перемагає і спочатку хочеться бодай спробувати, а потім вже справа бажання….»

Саме тут приходить на думку друга відповідь на це веселе запитання: Що молода пара робить у першу шлюбну ніч?
Ми сміємось і кажемо: Рахують обоє весільні гроші! Кажемо правду…а що, молодим робити, коли все, що мало бути у першу спільну ніч, вже давно сталось у якомусь приміщені, машині, чи хто зна де. І ось... сміх тут вже не доречний. Романтики вже нема.... і не смішно.
Смішно буває тоді, коли ми чекаємо знаної нам відповіді, а виходить зовсім інша. У цьому випадку всі очікують відповіді, яка вже стала нормою. Хоча, як не дивно, продовжуємо сміятись. Хм… можливо тому, що ми знаємо, яка мала бути правильна відповідь, але мала бути… отож, сміємось самі із себе.

Сміється той, хто сміється останній

На днях мав зустріч із юнаком, котрого покинула дівчина. Печально… разом із дівчиною пропали і перші почуття кохання, і перший досвід статевої близькості, і перші мрії на спільне життя. Тепер не знає, що йому робити. Боротися за першу любов і все решта, що було перше? А може перевернути сторінку і сказати: «так мало статись і тепер наступного разу буду більш обережніший»? Якесь рішення все ж таки буде. Зверну увагу, що він чомусь наголосив на те, що після цього трагічного випадку залишилась рана. Він почувається ображеним. Відкрився людині, відкрив свою інтимність і внутрішність, врешті решт став відчувати, що вже обоє одне тіло… і тут … радість перемінилась у сльози…Печально...

Чи та «перша радість» була справді радістю?

Не знаю чи можна назвати радістю, коли ти нестриманий потяг статевого задоволення ніс тебе у незнаний досвід. Страх і сум’яття супроводжували, але пізнання незнаного брало верх.
А які були думки після здійснення цього бажання?
Думки були різні… спочатку насичені повної відповідальності за спільне майбутнє і т.д. після наступних «радостей» ці геройські думки поступово починають згасати. Особливо, коли приходить час доказати свою відповідальність.

Наступні «хвилини радості» – справді радісні постійно?

Невтомне бажання отримати «радість» від статевого задоволення, якщо немає продовження і чогось більшого, то згасає, як і кожне почуття.

Спитаєте: Чому немає продовження? Все просто. Любов закінчується на самому собі. Бо себе задовільняю, використовуючи іншого. Бо недовершеність статевого акту, страх перед можливістю завагітніти, використання іншого у свої егоїстичних бажаннях – все це не веде до зближення. Все це наштовхує на розлуку. Спочатку думка про розлуку затаюється підсвідомо, а у певний критичний момент – це буде основа для прийняття логічно-випливаючого рішення. Навіть дехто так і каже: “ми вже давно були на віддалі, тепер треба лише офіційно це оформити”. Факт, що радість таких нещирих відносин є тимчасовою, скороминаюча.

Ось тому, молоді наречені чи просто молоді закохані, вартує робити все у свій час.

Будете жити подружнім життям перед шлюбом? Хм… то тоді, що будете робити після шлюбу?
Будете мати статеві відносини перед шлюбом? Ну що ж, тоді у першу ніч будете згадувати цей анекдот. Анекдот про вас! Ох… як буде весело….

Та все ж свічку ніхто не тримав нікому у першу ніч, що робили молоді не знаємо.

Знаємо одне і точно знаємо, що є такі анекдоти, що молоді пари у наш час часто потраплюють у кризи, що багато розлучається, і перегоратає сторінку свого любовного роману, і так пишуться книжки.... а також анекдоти... може і “класика” зараз не в моді, та все ж гарантує постійність і випробувана часом.

Article from Духовні роздуми: http://www.rozdum.org.ua

Категорія: чому я вибираю стриманість? | Додав: truelovewaits (27.12.2008)
Переглядів: 5555 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 4.6/7 |
Всього коментарів: 9
19.01.2012
9. марина [матеріал]
одягнути біле плаття, фату, стояти в церкві і розуміти, що ти скоро станеш жінкою! це того варте, щоб не мати відносин перед шлюбом!

12.06.2011
8. Галинка [матеріал]
Я вважаю, що статеві стосунки - це особлива таїна між чоловіком і жінкою. А коли це перетворюється в щось звичайне, коли немає цінності у тому, тоді і ця, здавалося б, важлива частина подружнього життя, втрачає свою святість - на все життя. Чи не тому така сумна статика розлучень у наш час. Жити без відповідальності легше? А коли з людиною ще під час зустрічання вам невимовно добре, коли це ваш друг, в першу чергу, то і таїна першої шлюбної ночі буде лише на щастя)))

16.11.2010
7. Ксю [матеріал]
Стаття й справді зачіпає... мені теж здається - що немає куди спішити із "цим". Приклад мій: зустрічались декілька років і вже 1,5 тижні як розійшлись... добре що мали голову на шиї... Веду до того, що ніяких втрат немає, ось тільки втрачені роки, а тепер самотньо...
Спасибі за статтю!

11.11.2009
6. kate [матеріал]
Я погоджуюсь з вами, що статеі стосунки не є основою. Тому я так бурно висловлюю свою думку. Не потрібно так сильно акцентувати увагу на статевих стосунках.
"навіщо так голосно заявляти, що потрібно стримувати себе до шлюбу??? Немає ніякої гарантії." - а навіщо ви вчите свою дитину правил дорожнього руху це ж теж не дає гарантій...
А це, мені здається якось недоречно порівнювати. Я щаслива, що Бог послав мені таку людину. Я багато чого навчилась і зрозуміла. Бог знає, що робить. Тепер в мене за плечима є досвід. І, сподіваюсь, не зроблю більше подібних помилок. А зараз Я ДУЖЕ ЩАСЛИВА!!!

10.11.2009
5. kate [матеріал]
Ото власне воно і є. Немає в мене ніяких нещасть. І почуваю себе цілком щасливою людиною. Ну то скажіть, як можна так добре використати той час для зустрічання, щоб пізнати один одного, якщо не робити цього? Ну поясніт. Не цілуватись, не обійматись...і таке інше...Вважаю це помилкою. Бо мій екс-чоловік відкрив себе тільки після шлюбу.Власне не після самого шлюбу, а після того, як ми стали жити статевим життям. То навіщо так голосно заявляти, що потрібно стримувати себе до шлюбу??? Немає ніякої гарантії. (самі так кажете). Можливо, воно і не було б краще, якби ми зробили це до того. По крайній мірі я би не жаліла про багато речей. Мене життя поставило в такі рамки, що я деяким чином поміняла свої такі правильні(християнські) погляди на життя.
відповідь: "Немає в мене ніяких нещасть." але ж ви самі писали - "я не була щаслива у шлюбі"...

"Ну то скажіть, як можна так добре використати той час для зустрічання, щоб пізнати один одного, якщо не робити цього? Ну поясніт." - прпо це ведеться розмова-дискусія тут на форумі ( http://truelovewaits.at.ua/forum/2 ) і в групі "Чисті серця" Вконтакті а також в обговоренні інших статей...

"Не цілуватись, не обійматись...і таке інше..." - а чому не обійматись і не цілуватись???!!! але без "такого іншого".. ;-)

"навіщо так голосно заявляти, що потрібно стримувати себе до шлюбу??? Немає ніякої гарантії." - а навіщо ви вчите свою дитину правил дорожнього руху це ж теж не дає гарантій...

І ще - я з досвіду знаю що статеві стосунки ніколи не є основною причиною подружніх проблем, а лиш їх виявом чи приводом... головна причина в невмінні та небажанні подругів ці проблеми спільно долати... а про проблеми-питання статевих стосунків в подружжі на цьому сайті є серія статей...


10.11.2009
4. kate [матеріал]
У моєму житті все було дуже правильно.
Я зустрічалась з одним хлопцем, вийшла за нього заміж, в тратила дівицтво в першу шлюбну ніч. Визнаю це був найжахливіший день в моєму житті. Не вірю тому, що ви тут пишете. Було все швидко, боляче і неякісно.
Зрештою я народила синочка, а з чоловіком розлучилась, бо не знайшла в ньому того, чого очікувала. І що з того, що я берегла себе для того єдиного? А нічогісінько. Не оцінив. І кому це було потрібно? Думаю навіть самому Богові сумно від того, що я не була щаслива у шлюбі.
відповідь: так, думаю, що Йому сумно...
але чи причина ваших нещасть в тому що ви "берегли себе"???
а якби віддались йому до шлюбу, то було б краще?
можливо проблема в тому, що ви обидвоє не використали час зустрічання для кращого пізнання один одного? бо час до одруження власне для того є щоб могти зрозуміти, що "не знайшла в ньому того, чого очікувала"...
я не кажу, що дошлюбна стриманість вже дає абсолютну гарантію щасливого подружжя... такої гарантії не дає і факт вінчання... щасливе подружжя - це постійна та клопітка праця двох з допомогою та підтримкою Третього...

29.05.2009
3. Андрій (truelovewaits) [матеріал]
cool

31.12.2008
2. Vasyl_D [матеріал]
Біле плаття як символ чистоти, фата як образ цнотливості, термін “перша шлюбна ніч” та ще купа інших символів, здається перетворилися на архаїзми, залишилась форма, змісту – ніби і не було. Розмови про такі речі, уже вважаються майже непристойними. І тепер, так виглядає, що треба встидатися ЧИСТОТИ. Тобто: – У тебе ще не було дівчини? – Та це якось ненормально! У тебе проблеми з здоров’ям?.. або щось у тому роді.
Виходить так що те, що колись вважалось нормальним і звичайним, тепер – непристойним, і навпаки.
Слушно зазначено у статті – “Будете жити подружнім життям перед шлюбом? Хм… то тоді, що будете робити після шлюбу?”, так воно і є у пересічної більшості мені відомих пар. Для них після весілля нічого не зміниться – як жили разом, так і будуть жити, нічого нового, усе по-старому. А весілля – це так, для батьків, родини та гостей, щоб було “як у людей”.
Змінюючи партнерів, з ціллю знайти “своє” молодій людині не просто не загубитися у процесі пошуку, і у переважній більшості, думка про одруження приходить з висновком лікаря про вагітність.
На мій погляд, дошлюбна чистота є дуже важливою у стосунках між молодими людьми, це чесно по відношенню до Бога, один до одного.

28.12.2008
1. olena rozvadovska (olena) [матеріал]
Сьогоднішню молодь жахає постійність, вони бояться приймати складні рішення і робити фундаментальні кроки, як на мене. Кажуть: "так не встигнути за сучасним темпом життя, ти вибираєш постійність - ти зануда...". Я вважаю, що Дотримуватись дошлюбної чистоти - це одночасно і величезна праця над собою, яка вимагає від тебе неабиякої сили волі (особливо в сучасному розбещеному світі), і сильної Віри. Але і разом з тим, навпаки, коли ти довіряєш свою долю в руки Господу, ти віриш у своє щастя і йдеш до нього, віриш у щось надзвичайно величне і прекрасне - це легко... Це надзвичайно легкий крок - не грішити, слухати свого серця, бажати справжнього кохання, не перетворювати своє життя на перегони за видуманими ідеалами, а усвідомити, що це прекрасний дарунок, яким не варто нехтувати.. ось саме ці речі видаються багатьом фантастичним і нездійсненним... їм так важко мати Віру... Віра - це вирішальний момент, як на мене...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2023