Понеділок, 29.05.2023, 03:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
секс в подружжі [12]
християнський погляд
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Головна » Файли » секс в подружжі » секс в подружжі

Природній метод розпізнавання плідності
[ Викачати з сервера (45.0 Kb) ] 05.01.2009, 19:57

Відповідність природних методів розпізнавання днів плідності стосовно гідності людини

 

Переваги природних методів розпізнавання днів плідності: відповідність етичним нормам; збереження здоров’я батьків та дітей; спонтанність та естетика подружньої любові; зміцнення подружнього зв’язку; атмосфера взаєморозуміння та поваги в сім’ї; розвиток позитивного ставлення до дітей; рівномірний розподіл між чоловіком і жінкою турботи про планування сім’ї; моральна, психологічна та біологічна підготовленість до народження дитини; екологічність і ефективність.

Основа знання про симптотермальний метод розпізнавання днів плідності – визначення часу настання овуляції за трьома показниками – температура, слиз та положення шийки матки. Найпопулярніший метод розпізнавання днів плідності – метод Білінгса (або овуляційний) – метод спостереження за виділенням цервікального слизу.

Біоетичні основи утримання від дошлюбних та позашлюбних статевих стосунків.

  Контрацепція – це спосіб зняти з себе відповідальність за свою сексуальну поведінку.

Перерваний статевий акт – неефективний, протиприродний.

 

Механічні методи контрацепції

Презерватив: перебільшується його роль, як єдиного засобу, що запобігає венеричним хворобам та СНІДу. Цей засіб рекомендують для непостійних зв’язків.

Дані американського  Центру контролю над захворюваністю (CDC): "Насправді, "презервативний” секс не такий вже й безпечний. Презерватив із латексу неефективний в 1-й із 6-ти пар, що використовують їх для профілактики СНІДу. В 15,1 % випадків трапляється його розрив. Індекс вагітності – 20 зі 100.  

Зараження багатьма венеричними хворобами може відбутися через незахищену презервативом шкіру. Наприклад, якщо герпетична капсула не закрита краєм презервативу – передається генітальний герпес. Одне з його ускладнень – безпліддя. Ще одне підтвердження з матеріалів Московського НДІ епідеміології та мікробіології ім. Г.Н. Габричевського: "Існує більше 20-ти захворювань, що передаються статевим шляхом – 5 "класичних” венеричних хвороб та інфекцій, що вражають статеві органи. Деякі майже невиліковні, деякі призводять до смерті. Сьогодні немає жодного надійного способу захисту від венеричних захворювань, окрім утримання від дошлюбних і позашлюбних статевих стосунків”.

Професор Клонов-Коен з Медичної школи Чікаго доводить, що у жінок, які вживали бар’єрні контрацептивні засоби перед тим, як завагітніти – схильність до викиднів утричі більша, ніж у тих, які їх не використовували.

Ковпачки, тампони можуть викликати затримку сечі, болі, запальні захворювання жіночої сечо-статевої системи (цистити, кольпіти), синдром токсичного шоку, алергію, змінюють суттєву природу чоловічих та жіночих статевих органів, неефективні.

Внутрішньоматкова спіраль

Основна дія спіралі є абортивною. Мідь спіралі викликає безбактеріальне запалення слизової оболонки матки, що перешкоджає імплантації зародка, до того ж спіраль часто випадає, може викликати запалення та інфекцію матки, може навіть перфорувати матку. У 90 % випадків мають місце затяжні запальні стани жіночих статевих органів, що в результаті призводить до вторинної неплідності.

 

Гормональні контрацептивні засоби (комбіновані препарати, однофазні, двофазні і трифазні, - бісекурин, антеовін, триквілар; мікродози гестагенів (міні-пілі) – континуїн; циклічні препарати – триновум; посткоїтальні препарати (застосовуються після статевих зносин) – постінор; пролонговані препарати, їх ін'єкції роблять раз на 3 - 6 місяців - депо-провера; підшкірні імплантанти - силастикові капсули, які підшивають в підшкірну жирову клітковину) мають певний відсоток абортивної дії. Ефект пігулок зумовлений кількома механізмами. По-перше, пригнічення овуляції. По-друге, зменшення рухливості сперми. Абортивний ефект полягає у порушенні здатності внутрішньої стінки матки приймати ембріон, що призводить до його загибелі.

Механізм дії гормональних таблеток базується на тому, що в організм посилається хибний сигнал про вагітність. Як результат – удар по всіх життєво важливих органах. Побічних ефектів нараховують понад сто. Ризик ускладнень зростає у жінок, що палять, п’ють каву та вживають алкоголь.

Хімічні методи контрацепції (вагінальні кульки, пасти, таблетки, тампони, аерозолі і губки) призводять до алергії, свербіння, вроджених вад розвитку плоду, збільшують частоту викиднів у ранніх термінах вагітності, якщо зачаття відбулося, незважаючи на застосування контрацептивів.

 

Примусова стерилізація завдає шкоди фізичній цілісності людської особистості та протирічить її свободі і праву – можливості дітонародження в шлюбі. Щодо стерилізації як кари за особливі сексуальні злочини, то про це залишились лише історичні згадки з нелюдських систем минулого.

Терапевтична або лікувальна стерилізація не викликає особливих моральних проблем, бо виконується за наявності пухлин або інших патологічних процесів, що не піддаються жодному іншому лікуванню, окрім видалення уражених статевих органів. При цьому пацієнт повинен дати свою згоду і обов’язковим є дотримання принципу цілісності його особистого блага.

Добровільна контрацептивна стерилізація заради свободи поведінки призводить до порушення здатності продовження роду, спаду народжуваності, ушкодження цілісності людської особи і кваліфікується як моральний злочин.

 

Доведено, що контрацептиви часто є причиною інфаркту міокарда, позаматкової вагітності, раку статевих органів, раку грудей, прееклампсії, росту кількості захворювань, що передаються статевим шляхом, призводять до викиднів, вторинної неплідності, мають певний відсоток абортивної дії, шкідливі для життя та здоров’я людини.

 

Альтернативою контрацептивів є методи природного розпізнавання плідності, які базуються на дослідженні жінкою свого біологічного ритму за трьома показниками – температура, слиз та розміщення шийки матки (симптотермальний метод). Найпопулярніший метод розпізнавання днів плідності, відомий у світі під назвою методу Біллінгса або овуляційного — метод спостереження за виділенням цервікального слизу. Жінка може зачати лише у вологі дні, які називаються днями потенційної плідності. Достатньо лише уважно спостерігати за собою і занотувати, якого дня з’явився слиз і як змінюється його характер. Незалежно від регулярності циклу, а також незалежно від ситуації, в якій знаходиться жінка (наприклад під час годування грудьми чи в перехідний період) наявність і зміна консистенції слизу інформує про період потенційної плідності. Коли слиз стає прозоро-чистим, дуже рідким і таким слизьким, що у жінки складається враження, ніби переддвер’я піхви стало „змащеним” – це день піку виділення слизу – здатність до запліднення є найвищою. Потім кількість слизу змінюється (або він зовсім зникає), а також минуло відчуття слизькості у переддвер’ї піхви. В організмі жінки протягом трьох  днів після піку ще є умови для запліднення.

Згідно досліджень польських експертів, показник ефективності цього методу при плануванні вагітності 99,4 %. В разі, коли сім’я має серйозну причину для прийняття рішення відкласти вагітність у даному місяці, вона свідомо утримується близькості 4-5 днів. Це стиль життя, що вимагає певної жертовності, але одночасно поглиблює взаємну любов.

 

Дошлюбні статеві стосунки, як показують соціологічні дослідження, розбивають набагато більше пар, ніж зміцнюють. Вступ у дошлюбні статеві зносини є нечесною справою стосовно фізичної близькості взагалі і гріхом перед Богом, який створив людину за своїм образом і подобою, щоб жила в любові, чистоті і святості.

Однією з таємниць позитивного і зрілого статевого життя є усвідомлення того, що особа є здатною попередити, відмовитись чи відкласти ці стосунки.

Стандартом статевої поведінки є постійні стосунки вірних один одному людей, які треба розглядати в тісному зв’язку зі шлюбом, що є основною діючою причиною до єднання в любові і розмноженні. Статеві стосунки поза шлюбом, як правило, мають негативні духовні, психічні, фізичні, моральні та соціальні наслідки. Статеве утримання до шлюбу та поза шлюбом – це еталон поведінки і єдиний спосіб уникнути небажаної вагітності та хвороб, які передаються статевим шляхом.

 

Утікайте від розпусти (І Кор. 6, 18-20).

 

 

Категорія: секс в подружжі | Додав: truelovewaits
Переглядів: 16724 | Завантажень: 1540 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 4.6/9 |
Всього коментарів: 4
25.11.2010
4. Таня [матеріал]
чомусь всі вважають що вони користуються офіційними МРП, а коли приходиться виясняти то виявляється що більшість користується календариком який є абсолютно не надійним, або методом який вичитали із недостовірних джерел. і тому Галино я дуууже сумніваюся що ваша мама і ви користувалася саме офіційним МРП.
Після закінчення овуляції завагітніти просто 100% не можливо.
Це все є медично обґрунтовано. Жіноча яйцеклітина живе 24 год. але здатна до запліднення тільки перших 12-16 годин (різні медичні джерела дають різні цифри), а потім поступово відмирає. А от у чоловіків сперматозоїди поділяються за виглядом та за вмістом (який хромосом вони несуть, х буде дівчинка, у буде хлопчик).
враховуючи факт що у вас син, то ваш статевий акт відбулося в період від 3 діб і до самої овуляції. Бо стать дитини залежить тільки від того який сперматозоїд запліднить яйцеклітину. А оскільки у вас хлопчик то чоловічі сперматозоїди є швидші ніж жіночі, але живуть тільки до 3 діб

10.10.2010
3. Леся [матеріал]
Скажiь будь ласка?Визначати можна самiй,чи консультуватися з лiкарем?Якщо я визначу цi днi пiсля мiсячних,чи це дiйсно буде ефективно??Дякую
відповідь: звичайно можна ознайомившись з відповідною літературою все робити самій, але я б рекомендував пройти курси ПМРП.

03.12.2009
2. Галя [матеріал]
Ви, Галино, напевно, не правильно застосовували метод. Можливо у Вас був ануволяторний цикл і так сталося. Або, як Ви кажете, якась особливість у Вашій родині.

11.11.2009
1. Галина [матеріал]
Я з моїм коханим хотіли жити повноцінним статевим життям і вибрали метод природного розпізнавання плідності. В результаті я завагітніла за 1 день до початку місячних (що згідно методу природного розпізнавання плідності неможливо). Загалом не шкодую, бо народила прекрасного сина, але факт залишається фактом - вагітність наступила. При розмові з моєю матір"ю зясувалося, що ми, її троє дітей, народилися при застосуванні методу природного розпізнавання плідності. Певно, цей спосіб не зовсім дієвий

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2023