Понеділок, 29.05.2023, 04:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
секс в подружжі [12]
християнський погляд
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Головна » Файли » секс в подружжі » секс в подружжі

Чи все, що відбувається в шлюбі, добре і дозволено Богом?
[ Викачати з сервера (28.5 Kb) ] 14.11.2008, 13:00

Це – одне з питань, що найчастіше ставляться нам. Люди іноді губляться в тому, що можна і чого не можна. Часто вони хочуть тільки отримати конкретну відповідь і прийняти її як авторитет, а не переконання, щоб тільки заспокоїти свою совість.

 

Часто вони формулюють проблему так:

 

Якщо подружжя використовує певні ласки (які, можливо, в іншому шлюбі були б дуже сміливими), чи досить спиратися на власні переконання і обопільну згоду, або ж Бог ясно визначив це в Святому Письмі? Чи якісь ласки між чоловіком і дружиною є гріхом? Якщо так, то де проходить межа між дозволеними і недозволеними ласками?

 

Перш за все, потрібно мати чіткий, позитивний образ сексуальності. І вже з нього виплаватиме вирішення конкретних проблем. Що, у такому разі, буде найважливішим?

 

На наш погляд, потрібно визнати, що:

 

- Сексуальність – це добро, це Божий задум для людей. Тому подружня пара повинна повністю користуватися цим даром і не мати комплексів.

 

- Наші тіла – святі. «Хіба не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий живе у вас» (1 Кор. 3,16). Не повинно бути бар'єрів, які засновані на ставленні до якої-небудь частини тіла як до нечистої і виключеної з близькості.

 

 

Щодо орального сексу, то на думку багатьох богословів, подружня пара може вдаватися до виразу їх взаємної любові та ніжності різними шляхами, але жоден з них не повинен приводити до сім’явиверження за межами вагінального спілкування. При цьому це має відбуватися за абсолютною взаємною згодою та без найменшого приниження гідності особи. Це називається персоналістичним ставленням, позицією невикористання іншої людини.

 

Яка поведінка може суперечити гідності? В основному, це коли відбувається одне з двох: або одна людина намагається зробити щось без згоди іншого, або це щось шкідливе, а не творче (наприклад, збочена поведінка, навіть якщо інший подруг готовий на неї погодитися).

 

Може трапитися «нещасний випадок», наприклад, виверження сім'я назовні, хоча подружжя не збиралося цього робити. Проблема виникає лише тоді, коли ми це плануємо або допускаємо. Пригадаємо Мт. 5,27-28 – гріх не тільки в тому, що ми робимо, але і в тому, на що погоджуємося в своєму серці.

 

Якщо подружжя не вступає в статеву близькість під час періоду можливого зачаття, то де визначена Богом межа для ласк?

Сексуальність – це дар для творення шлюбу. Тому слід запитати: чи на благо ці ласки? Якщо, наприклад, ми дуже збуджуємося і потім не здійснюємо статевої близькості – то це, радше, буде навантаженням, а не радістю.

 

Деякі пропонують таке ставлення до періоду можливого зачаття: «Станьте знову нареченим і нареченою». Це, дійсно, непогана ідея, якщо мова йде про як би «завоювання» іншої людини. З іншого боку, цілком природно, що подружжя і далі спить разом в ліжку, або не соромляться своєї наготи (що не є нормальним для неодружених). Також вони можуть робити деякі сексуальні дії, яких би не почали здійснювати до весілля.

 

Може виникати інша проблема: потреби дружини більші, ніж потреби чоловіка. Коли я хочу його, він часто уникає близькості. Можливо, щось не в порядку?
Взагалі-то, це не така вже і рідкісна проблема... Перш за все, будь упевнена, дорога сестро, що з тобою все гаразд. З тобою все нормально, і немає приводу для неспокою. Але ти повинна зважати на те, що тобі може бути нелегко.

 

Можливо, причина меншої зацікавленості твого чоловіка – просто його фізична втома. Також існує певна небезпека, що, якщо ти будеш нав'язливою, він ще більше уникатиме близькості, тому що боятиметься, чи «зможе» він, раз ініціатива виходить не від нього. І це відкидання може спровокувати в тобі відчуття неповноцінності.

 

Спробуй дати йому розслабитися і «спокушати» його не так агресивно, щоб він заздалегідь не дав задній хід. Поговори з ним про те, що ти потребуєш цього. Але з любов'ю, а не з натиском. Постарайтеся зрозуміти причину і якось разом перемогти цю проблему. Увага: якщо і ти відмовишся від близькості, це не буде добрим вирішенням, тому що у такому разі ви суперечите Божому велінню з 1 Кор. 7,3-5.

 

P.S. Якщо до вашої ситуації не підходить жодна з приведених нами причин, перевірте, чи не дуже м'яке у вас ліжко, або чи не пружинний у вас матрац. Іноді, коли ми сідаємо у кого-небудь на ліжко, то дивуємося, як взагалі цьому подружжю вдається вступати в статеву близькість. J

Категорія: секс в подружжі | Додав: truelovewaits
Переглядів: 13608 | Завантажень: 643 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 4.6/12 |
Всього коментарів: 9
23.01.2015
9. Саня Кур'євич (alexsasha1993) [матеріал]
то можна чи ні? дайте точнішу відповідь, а то я не зрозумів.
відповідь: це питання, на яке в першу чергу ви самі маєте дати відповідь, згідно свого сумління у світлі тих пояснень, які я наводив. також раджу поговорити про це зі священиком особисто.

23.01.2015
8. Саня Кур'євич (alexsasha1993) [матеріал]
но допустім ми тільки поженилися і ше до дітей не готові... то це гріх займатися сексом?
відповідь: гріхом є не подружні статеві стосунки, а зумисне уникання вагітності, використовуючи не природні методи розпізнання плідності (напр. контрацепцію).

23.01.2015
7. Саня Кур'євич (alexsasha1993) [матеріал]
а ше дайте відповіть на питання чи є гріхом просто займатися сексом не для дітородження (розуміється з жінкою)?
відповідь: інтимні подружні стосунки є важливою формою подружнього спілкування та вияву любові, який сприяє налагодженню та поглибленню взаємопорозуміння в подружжі. Апостол Павло пише, щоб подруги не ухилялись один від одного, хіба за взаємною згодою і то задля молитви чи посту. Воднораз нам слід памятати і про першу Божу заповідь людям: "плодіться і множтеся!" Тому Церква, розуміючи подругів у їх відповідальному ставленні до народження дітей, воднораз прихильно ставиться лише до природніх методів регулювання зачаття (природніх методів розпізнання плідності).

23.01.2015
6. Саня Кур'євич (alexsasha1993) [матеріал]
ну а як жінкі допустим там нравится і чоловіку... то це гріх?
відповідь: в подружжі - ні (якщо це пестощі, а не спосіб уникнення зачаття)

23.01.2015
5. Саня Кур'євич (alexsasha1993) [матеріал]
чи є гріхом оральний секс?
відповідь: Щодо орального сексу, то нема якоїсь "офіційної позиції Церкви", але на думку багатьох богословів, подружня пара може вдаватися до виразу їх взаємної любові та ніжності різними шляхами, але при цьому не приводити до сім’явиверження за межами вагінального спілкування (тобто гріхом є не самі оральні стосунки, а зумисне уникання зачаття). При цьому це має відбуватися за абсолютною взаємною згодою та без найменшого приниження гідності особи.

06.08.2010
4. прихожанка [матеріал]
у мене, як і у моєї мами, бабусі і сестри- нерівномірний цикл. Якщо в один місяц період придатний для вагітності в мене в один час, то у інші дні зовсім інакший. Своєю донечкою я завагітніла якраз у ті дні, які за підрахунками були "не плідні". Отже нам з чоловіком календарний спосіб контрацепції зовсім не підходить. На жаль, багато лікарів гінекологів відмічают, що у більшості січасних жінок існує така проблема. Отже як бути таким жінкам?

28.05.2010
3. Юра [матеріал]
я прочитав що богослови не противоречать оральним ласкам. а вже анальний секс вважається недопустимим бо цитую "Всяка поведінка повинна бути узгоджена з природою, – фізіологічною будовою і функціями організму людини", але ж і язик з ротом мають іншу функцію??????
відповідь: поцілунки - це ще одна з важливих функцій язика і рота :-)

29.05.2009
2. Андрій (truelovewaits) [матеріал]
wink

21.12.2008
1. Otaka Ja (Queen_Bee) [матеріал]
P.S. Якщо до вашої ситуації не підходить жодна з приведених нами причин, перевірте, чи не дуже м'яке у вас ліжко, або чи не пружинний у вас матрац. Іноді, коли ми сідаємо у кого-небудь на ліжко, то дивуємося, як взагалі цьому подружжю вдається вступати в статеву близькість. hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2023