Четвер, 07.12.2023, 18:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мастурбація - що це? | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
НОВИНИ [14]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Мастурбація - що це?

Мабуть, щодо жодного іншого явища, яке належить до сфери компетенції біо- та статевої етики людини, не існує стільки суперечливих та взаємовиключних тверджень і постав, як щодо явища мастурбації: від сором’язливого (чи, радше, лжесором’язливого) замовчування і табуювання – до відвертого пропагування, від зараховування до найважчих моральних провин – до заохочування, від ствердження надзвичайної шкідливості для здоров’я до переконувань про необхідність мастурбації для фізіологічно здорового життя та розвитку. 


Macтyрбація — нe xвopoбa. Вона симптом, знак глибшої проблеми. І ця проблема, як правило, не є сексуального характеру, лише її симптом набирає сексуальної форми. Часто проблема - це існуюче десь в глибині почуття незадоволеності собою та своїм життям, яке особа намагається подолати моментом очікуваної насолоди. Однак бажаного успіху вона не досягає і тому має спокусу повторити спробу, тим самим впадаючи в "порочне коло". 


Як правило починають практикувати мастурбацію в підлітковому віці. Під час статевого дозрівання проходить теж дозрівання особистісне, яке, як правило, супроводжується кризою духовно-психологічного характеру і явище мастурбації є своєрідним сигналом-симптомом цієї кризи. Тому слід допомогти особі перейти через цю кризу з найменшими проблемами та використавши всі нагоди для особистого зросту і формування інтегральної (цілісної) особистості.

Масово розповсюджена комерційна еротика і віртуальний секс часто націлені не на активізацию міжособових стосунків, а на самозадоволення. В результаті, компульсивна мастурбація сприяє подальшому відокремленю сексуальної активності не тільки від репродукції, але і від психологічої інтимності, роблячи людину ще більш самотньою. Хоча мастурбація може приносити сексуальне задоволення, вона позбавлена комунікативного начала. Зближення з реальним «іншим» завжди пов'язано з труднощами, але воно незвичайно розширює можливості саморозкриття і розуміння "іншого". Секс наодинці - діалог лише з самим собою або з уявним «іншим», це втеча від реальності, втеча від життя. Люди, сексуальне життя яких обмежене мастурбацією, як правило, самотні і не особливо щасливі. Їх гімни мастурбації – хороша міна при поганій грі.

 

Запитання: Мастурбація – чи є це гріх, згідно з Біблією?

Відповідь:

У Біблії жодного разу не згадується мастурбація і не проголошується, що це гріх. Тим не менше, немає сумніву, що дії, які ведуть до мастурбації, є гріхом. Мастурбація – це кінцевий результат похітливих думок, сексуальної стимуляції і/або пекрегляду порнографічних зображень. Саме на ці проблеми слід звертати увагу. Якщо гріхи похоті і порнографії будуть подолані – питання мастурбації більше не існуватиме.

Біблія радить нам уникати навіть згадок про сексуальну аморальність (Ефесян 5:3). Інколи для перевірки, чи є щось гріхом, чи ні, варто подумати, чи буде вам приємно повідомити іншим, що ви щойно зробили. Коли ж ви будете збентежені або ж присоромлені, якщо інші дізнаються про це, то дуже імовірно, що це – гріх. Важко уявити, щоб мастурбація пройшла цей тест. Інший добрий тест – визначити для себе, чи можемо ми чесно, з чистим сумлінням просити Бога благословити та використати нашу діяльність для Своїх благих цілей. Не думаю, що ми зможемо гордитися мастурбацією або ж дякувати Богові за неї.

Біблія навчає нас: «Отже, коли їсте, коли п’єте чи щось інше робите, все робіть на славу Божу» (1 Коринтян 10:31). Якщо є найменший сумнів у тому, що наші дії задовольняють Бога, краще відмовитися від них. Стосовно мастурбації, однозначно, існує сумнів. «А все, що не з віри, – гріх» (Римлян 14:23). Відповідно до біблійних істин, мастурбація не може прославляти Бога. Більше того, нам слід пам’ятати, що наші тіла, як і наші душі, були викуплені Богом і належать Йому. «Хіба ви не знаєте, що ваші тіла – то храм Святого Духа, Який є у вас і Якого ви маєте від Бога, і що ви не належите самим собі? Бо ви викуплені за ціну. Отож прославляйте Бога у вашому тілі та у вашому дусі, що належать Богові» (1 Коринтян 6:19-20). Ця велика істина безпосередньо стосується того, що ми робимо з нашими тілами.

Отже, у світлі цих принципів, потрібно чітко зазначити, що мастурбація є гріхом, згідно з Біблією. Важко повірити, щоб мастурбація задовольняла Бога, не несла печаті аморальності і пройшла тест Божого володіння нашими тілами.


Мастурбація є морально злим вчинком, проявом нестриманості та гріхом проти чистоти, але:

- певні обставини для конкретної особи, можуть суб'єктивно дещо зменшувати важкість цього гріха.

- цей гріх є серйознішим, коли він трапляється часто, супроводжується переглядом порно-зображень та спрямований на пошук фізичного задоволення.

- гріх мастурбації очевидно є гріхом відмінним від статевих стосунків, оскільки не втягує у грішний вчинок іншу особу (а це стає для гріха статевих стосунків до- чи поза- шлюбом додатковою обтяжуючою обставиною). Тобто, хоч даний вчинок і є проявом нестриманості до шлюбу, але значно меншою (особливо при певних "полегчуючих" обставинах) мірою ніж статева близькість з жінкою/чоловіком.

Слід відзначити, що багато людей через страх та сором "забувають" відкрити цей гріх на Сповіді... і це стає початком ланцюга поганих ("святотатських") Сповідей. Тому заохочую осіб, які відчувають за собою таку провину бути відважними, не боятися і не соромитись - Господь хоче і може допомогти нам, але "що не відкрито - те не зцілено". І головне - важливим є не просто сам факт абсолютної стриманості, а те чи ми усвідомлюємо як повинно бути (що НОРМОЮ є стриманість!) і чи докладаємо зусиль і старань, щоб так жити (хоч може це і не завжди вдається)!

 

Можливі наслідки мастурбації:

• залежність (пошук сильніших збуджуючих засобів);

• еротоманія; • розвиток невротичних захворювань (істеричних неврозів);

• може стати причиною статевої слабкості у чоловіків ( у 20% з тих хто практикує маструбацію можлива імпотенція);

• у жінки можуть виникнути проблеми з отриманням сексуального задоволення в подальшому подружньому житті (при мастурбації виникає кліторний оргазм, а при нормальних статевих зносинах - вагінальний);

• можлива сексуальна незадоволеність у под­ружньому житті (адже процес само­задоволення значно простіший);

• комплекс неповноцінності, пригні­чений стан (з одного боку складно відмовитись від мастурбації, з іншого відчуття сорому зростає).

Найпоширеніші неврози:

1. Неврастенія, гіперстенічна і гіпостенічна форма;

2. Істерія;

3. Психастенія, невроз нав'язливих станів;

4. Системні неврози.

 ~ Гіперстенічна форма неврастенії: дратівливість, слабкість активної уваги, підвищена збудливість, нестриманість, конфліктність, безсоння, нетерплячість.

~ Гіпостенічна форма: загальна слабкість, апатія, швидке стомлення, настрій пригнічений, ніщо не радує, з'являється почуття неповноцінності, невпевненості в своїх силах. Часто порушується апетит, відбувається зниження маси тіла, загальне нездужання, різні болісні відчуття, знижується статева функція до цілковитої відсутності ерекції.

* При аналізі психогенних чинників, які приводять до імпотенції, перше місце посідає тривала мастурбація в дитячому та юнацькому віці. Вона особливо сильно травмувала психіку тих хворих, боротьба яких з нею була неефективна. Після перших невдалих спроб, викликаних невдалою мастурбацією, неможливо здійснити нормальний статевий акт. Тоді у хворих розвивається думка про неповноцінність, основою якої вони вважають виснаження статевих органів. Думки фіксуються і виникає почуття невпевненості і очікування невдачі перед кожним новим коїтусом, що природно, призводить до ослаблення і зникнення ерекції.

* У жінок мастурбація викликає збудження, але не викликає  подразнення певних зон піхви, і тому не  відбувається виділення пролактину, що в свою чергу приводить до порушення менструального циклу, а в подальшому може призвести до раку грудей.

детальніше читайте у розілі "Файли » Мастурбація - що це?

обговорення та коментарі тут: Macтyрбація — що це?
truelovewaits © 2023
при використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове