П'ятниця, 29.03.2024, 01:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Що таке шлюб? - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » форум » Що таке шлюб?
Що таке шлюб?
modernДата: Середа, 15.12.2010, 16:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Можливо комусь ця тема здасться смішною, але я коли над цим задумався,то мені якось не дуже смішно стало.Хоча кому як...
прошу відповісти священника на наступне питання:Шлюб має на небесах якусь вагу чи це тільки для земного життя?Якщо можна глибше розтлумачте смисл слів:"...у горі і радості...до кінця днів твоїх..."


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:



Повідомлення відредагував modern - Середа, 15.12.2010, 16:44
 
краплинкаДата: Четвер, 07.04.2011, 16:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Я звісно не священник smile але дозволю собі відповісти, хоча питання може й не актуальне для того, хто запитав smile
(може для кого іншого це буде мати значення)
для мене дуже важливим було почути відповідь на це питання, яке особливо мене хвилювало, під час мого приготування до Шлюбу...
Відповідь, яка мене цілком задовольнила і наповнила радістю звучить так:
люди у подружжі стають не тільки одним тілом. можна сказати, що поступово вони єднаються і духом (як приклад спільні думки, погляди, розуміння одне одного без слів або відчуття "половинки" на відстані). тому важко уявити собі, що у вічності їхні душі будуть позбавлені цієї єдності, якої вони досягли за земного життя.
Шлюб - це назавжди.
Такого висновку можна дійти й виходячи з того, що у випадку смерті одного із подругів, Церква хоча і дозволяє повторне вінчання, але воно вже має зовсім інше значення, ніж перше.
І ще, Вічність починається ще за земного життя, і хоча "і око не бачило, і вухо не чуло" як там у Царстві Небесному, все ж таки присмак його ми можемо відчувати вже тут, на землі (так само як і присмак пекла).
Саме тому Шлюб - це дуууже серйозна справа.
 
ZolotceДата: Понеділок, 25.04.2011, 17:10 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Перше послання апостола Павла до Корінтян:
7 Я бажав би, щоб усі люди були, як я, та кожний має свій особливий дар від Бога, один - такий, а другий - інший.
8 Кажу ж нежонатим та вдовицям, що добре їм, коли зостануться, як я;
9 але коли не можуть стриматися, нехай одружуються: ліпше одружитися, ніж розпалюватися.
28. Однак, коли оженишся, ти не згрішив; і коли дівчина виходить заміж, не грішить, але такі зазнають тілесного горя, - мені ж вас жалко.
32 Я ж хочу, щоб ви були без журби. Хто нежонатий, клопочеться про Господні справи, як подобатися Господеві;
33 а хто жонатий, клопочеться про справи цього світу, як догодити жінці,
34 і він поділений. Так само й жінка незаміжня, і дівиця клопочеться про Господні справи, щоб бути святою і тілом, і духом, а заміжня клопочеться про справи цього світу, як догодити чоловікові.
38 Тому той, хто віддає свою дівчину заміж, робить добре, а той, хто не віддає, робить ще краще.

Євангеліє від Марка:
18 І прийшли до нього садукеї, які кажуть, що немає воскресіння, і ставлять йому таке питання:
19 "Учителю, Мойсей був написав нам, що коли в когось помре брат і зоставить жінку, дітей же не зоставить, то щоб брат його взяв жінку і воскресив потомство братові своєму.
20 Сім братів було. Перший узяв жінку і помер, не лишивши потомства.
21 Узяв її другий - і помер, не лишивши потомства; так само і третій.
22 Ніякий із сімох не лишив потомства. А після всіх померла й жінка.
23 При воскресінні, як вони воскреснуть, - котрого з них вона буде жінкою? Бо семеро мали її за жінку."
24 Ісус же сказав їм: "Чи не тому ви помиляєтеся, що не знаєте Письма й Божої сили?
25 Бо як воскресають із мертвих, то ні женяться, ані заміж виходять, а будуть як ангели на небі.

Додано (25.04.2011, 17:10)
---------------------------------------------
В Біблії чітко сказано - що шлюб і. відповідно. статеві стосунки - тільки для "розмноження" (вибачте що так грубо) і Ісус наголошує - що бажав би щоб люди були б як Він АЛЕ в кожного своє призначення від Бога і якщо вже неможливо стриматись і відчуваєш то покликання до створення сім"ї то - одружуйтесь і "аж поки смерть не розлучить вас". А "як воскресають із мертвих, то ні женяться, ані заміж виходять, а будуть як ангели на небі." smile

 
modernДата: Середа, 02.11.2011, 15:53 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Дякую, тим хто відгукнувся, за відповіді, дещо для себе прояснив. (Хоча ваші відповіді трохи протирічать одна одній) Але тема залишається актуальною. smile І думаю багато кому цікавою.

Додано (02.11.2011, 15:53)
---------------------------------------------

Quote (краплинка)
Шлюб - це назавжди.
Такого висновку можна дійти й виходячи з того, що у випадку смерті одного із подругів, Церква хоча і дозволяє повторне вінчання, але воно вже має зовсім інше значення, ніж перше.

Якщо можна, то більш детально про повторне вінчання...


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:



Повідомлення відредагував modern - Середа, 02.11.2011, 15:51
 
Форум » Тестовый раздел » форум » Що таке шлюб?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024