П'ятниця, 29.03.2024, 02:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | якою ти уявляєш свою другу половину? - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Тестовый раздел » форум » якою ти уявляєш свою другу половину?
якою ти уявляєш свою другу половину?
чи маєш ти образ в уяві, якому повинна відповідати твоя друга половина?
1.так, маю в уяві чітко сформований образ[ 8 ][47.06%]
2.маю, але він постійно змінюється[ 4 ][23.53%]
3.нє-а, не маю[ 5 ][29.41%]
4.ой, а я якось над цим не задумуюсь...[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 17
МаюнкаДата: Четвер, 04.12.2008, 23:30 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
на зустрічі, присвяченій темі "Життя в чистоті та стриманості", яка нещодавно відбулась у церкві на Львівській площі, я для себе отримала багатство знань і справжні духовні переживання... happy
серед іншого, про що говорилось на зустрічі, особливо запам"яталась порада пана Степана Пісоцького спробувати написати на папері риси, якими має володіти людина, з якою у майбутньому хотілось би мати родину. він говорив, що, можливо, у нас не одразу вийде це зробити.

словом, почавши на папері описувати те, яким би я хотіла бачити свого хлопця/чоловіка, вийшло у мене наступне:
1. зовнішність - не знаю яка biggrin але приємна і добрі очі.

2. риси характеру,якими він повинен володіти:
-мужність
-рішучість
-толерантність
-доброта
-ніжність
-врівноваженість
-милосердність
-небайдужість
-комунікабельнсть

3 . а також: він має не палити, любити читати, бути охайним, цікавитись мистецтвом, поважати інших людей та їїхні думки, любити подорожувати...

отаке щось виходить. принаймні наразі wink

а ви поділитесь своїми міркуваннями з цього приводу? cool

 
truelovewaitsДата: П'ятниця, 05.12.2008, 15:34 | Повідомлення # 2
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
хм... book

для мене колись одним з визначальних моментів був світогляд... точніше віра (релігйні переконання) та її практикування в житті, місце Бога в житті цієї особи... angel

а для тебе це важливо (бо цієї характеристики в переліку нема)... hello


добре, коли вчасно...
 
МаюнкаДата: П'ятниця, 05.12.2008, 19:20 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (truelovewaits)
для тебе це важливо (бо цієї характеристики в переліку нема)...

цей пункт взагалі не обговорюється, він поза конкуренцією. навчена досвідом. якщо хлопець не буде понад усе любити Господа, то до інших пунктів не дійде взааглі...

хоча, не можна зарікатись. кажуть: "ніколи не кажи ніколи". є у мене подруга, яка познайомилась півтора роки назад із хлопчиною. вона - віруюча, він - ні. грає в рок-гурті, але хлопчина хороший, не зіпсований . і от вона з ним не почала зустрічатись, поки він не прийшов до Бога. і він прийшов до Нього. і не для того, щоб з цією дівчиною бути разом, а тому що її вчинки і життя завжди свідчили про чистоту серця, яку вона отримала, пізнаючи Христа. ось вони разом вже більше року, дотримуються чистоти у найбільш суворих правилах. молодці, я за них дуже рада! happy

 
HajdamakaДата: Субота, 06.12.2008, 19:15 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
Чесно кажучи, я не можу себе змусити взятися за це завдання. Не тому, що "сама не знаю, чого хочу", а тому, що вважаю, що моя інтуіція і емпатійність дає мені як жінці можливість відчути і зрозуміти людину. prof Якщо я відчую, що це людина, з якою я хочу прожити своє життя, я буду готова іти на якісь жертви та прощати якісь його недоліки. Звісно, має бути якась межа того, з якими рисами я готова миритися, а які просто протирічать моїм принципам та засадам мого життя. Але ця межа встановлюється вже у якомусь конкретному випадку, коли є якісь внутрішні проблеми або протиріччя і їх необхідно вирішити. Але який сенс робити це зараз?.. shades Може, хтось пояснить, в чому я помиляюся? help

Любов - довготерпелива.
 
truelovewaitsДата: Понеділок, 08.12.2008, 16:36 | Повідомлення # 5
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
хм...
погоджуюсь, що "теоритизувати" про це не надто ефективно.. хоч... для мене певні "риси" були власне базовими та обовязковими... (як напр. релігійність), але справді "інтуітивно-ситуативний" підхід має сенс... "для тих, хто Бога любить УСЕ співдіє на добро" happy

в суботу була у нас зустріч приятелів "Віри і світла" (для молоді та родин де є розумово неповносправні особи)
там ми говорили про характерні дя "Віри і світла" цінності-вартості (такі як вміння "бути з..", "жити тут і тепер", радість, простота, цінність слабкості..) я також мав слово про вміння жити цими вартостями не лише в спільноті, а щоб вони "посякли" наше життя...
і тут я, згадавши нашу балачку, сказав, що для мене перед одруженням було важливо, щоб "моя половинка" також мала за цінність не лише вартості "Віри і Світла", але й саму цю спільноту... для мене це справді було важливо, бо інакше ці цінності не змогли б наповнити моє життя...


добре, коли вчасно...
 
МаюнкаДата: Середа, 10.12.2008, 01:12 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Hajdamaka,
Quote (Hajdamaka)
Звісно, має бути якась межа того, з якими рисами я готова миритися, а які просто протирічать моїм принципам та засадам мого життя.

згадався епіграф до теми "Етика" у підручнику Market Leader - "These are my principles. If u don't like them, I have other ones" biggrin

загалом дійсно, теоретизувати надміру немає сенсу. але: людина - це тільки людина. їй властиво піддаватись емоціям та постійно змінюватись. і тому те, з чим можемо миритись сьогодні, через рік може стати для нас неприпустимим або призвести до роздратування і розчарувань... sad

 
olenaДата: Четвер, 11.12.2008, 11:49 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 2
Статус: оффлайн
Quote (Hajdamaka)
Чесно кажучи, я не можу себе змусити взятися за це завдання. Не тому, що "сама не знаю, чого хочу", а тому, що вважаю, що моя інтуіція і емпатійність дає мені як жінці можливість відчути і зрозуміти людину. prof Якщо я відчую, що це людина, з якою я хочу прожити своє життя, я буду готова іти на якісь жертви та прощати якісь його недоліки. Звісно, має бути якась межа того, з якими рисами я готова миритися, а які просто протирічать моїм принципам та засадам мого життя. Але ця межа встановлюється вже у якомусь конкретному випадку, коли є якісь внутрішні проблеми або протиріччя і їх необхідно вирішити. Але який сенс робити це зараз?.. shades Може, хтось пояснить, в чому я помиляюся? help

на мою думку, ти не помиляєшся. У всякому разі у мене також такі справи виключно на інтуїтивному рівні. Тай узагалі у будь-яких справах - моя інтуїція мій кращий порадник. Чи це так природою створено, чи склад характеру такий, але усе, що починається в моєму свідомому житті - усе починається з відчуття... Інколи я намагаюсь приборкати свою інтуїцію (показати хто в домі хазяїн) і думати логічно.., потім шкодую :). Головне, що я хотіла сказати - якщо я відчую "свою" людину духовно, то хай він буде навіть лисим і курящим - любов творить чудеса love

 
truelovewaitsДата: Четвер, 11.12.2008, 11:53 | Повідомлення # 8
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
ех...
а я знову "запощу" слова з іншої теми (висловлені by mileta в одній дискусії):

ось, на що натрапив на одному форумі - воно хоч і не на всі 100%, але стосується теми...
Дуже часта помилка наречених - це те, що вони думають: "Ось одружиться зі мною - і зразу зміниться в кращу сторону, зникнуть усі недоліки і негативні схильності." Але так, як правило, не буває! (хіба у рідкісних випадках.) Тому люди і повинні добре взнати один одного - характер, звички, схильності і т.д. Якщо він приходить підвипившим на побачення чи любить випити у гостях чи на свята - то чуда після одруження переважно не стається. Дівчина часто сподівається виправити і змінити те, що хлопець навіть і не думає чи не хоче виправляти. Наприклад, дівчина збирається одружитися з невіруючим хлопцем і, навіть не «попередивши» його про те, думає: «От жениться він зі мною і зразу в церкву почне ходити, віруючим стане». Або, наприклад, жениться – і перестане з друзями так часто гуляти. Чи жениться – і зникнуть шкідливі звички, відразу перестане пити. І т.д. і т.п. Одружуються – а так не стається, бо і не передбачалося такого. Для дівчини - це може бути само собою зрозумілим, а хлопець часом навіть здивований, що такого від нього очікували. А тоді – проблеми, сварки, непорозуміння.
Тому якщо дівчина знає, що розлучиться з чоловіком, який п’є, то для чого за такого виходити заміж? Якщо «виправлення» до одруження немає і не хоче він виправлятися, чи не передбачається таке, то «БАЧИЛИ ОЧІ, ЩО ВИБИРАЛИ...». Готова твоя любов прийняти таку ситуацію? готова іти для нього на самопожертву? – будь-ласка, може він і дійсно виправиться! Але якщо заздалегідь знаєш, що не потерпиш цього?.. Вибирай, але потім не жалійся.


добре, коли вчасно...
 
olenaДата: Четвер, 11.12.2008, 13:06 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 2
Статус: оффлайн
однозначно потрібно щоб ці чудеса ставались до одруження biggrin .
Ви знаєте, сміх сміхом, але інколи я впадаю у відчай - надії знайти справді такого, щоб по усім параметрам... опускаються до нуля. cry Чи то критерії зависокі, чи вимоги засуворі, чи мрії надто відірвані від реальності - не знаю. Чи тут має місце доля...? Або тобі суджено зустріти того єдиного, або ти щось робиш не так..
 
МаюнкаДата: П'ятниця, 12.12.2008, 00:53 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (olena)
Чи то критерії зависокі, чи вимоги засуворі, чи мрії надто відірвані від реальності - не знаю.

чи то ми дуже нетерплячі та підганяємо час smile , який можна спрямувати на самовдосконалення і досягнення такого рівня духовності, щоб не програвати тому тендітному образу коханої людини.
 
HajdamakaДата: Вівторок, 16.12.2008, 10:01 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
я подумала, зважила всі за і проти, і вирішила, що варто таки скласти список, яким я хочу бачити свого обранця. Інакше, як Бог допоможе мені його знайти, якщо навіть не знає, яким він має бути ))
Отже, мій чоловік - ніжний та турботливий, сильний духом і тілом, красивий, з ясними очима, що дарують світло оточуючим. Він уважний до моїх потреб, розумний і діяльний. Веселий, але вміє бути серйозним. Авантюрний. Він має такі цінності, що і я, а саме: Бог, природа, Україна, родина. Спілкується українською. Він любить мене і цінує. Шанує своїх батьків та українські традиції. Вміє грати на гітарі або фортепіано (я усвідомила, що це чомусь для мене важливо). Креативний. Він, як і я, хоче мати велику родину і жити у власному будинку за містом. Прагне вдосконалюватися і не зупиняється у своєму розвитку. Цінує красу у різних її проявах. Не палить і не п'є горілки. Взагалі. Ну, і звісно любить подорожувати smile
Як на мене, цілком реальний образ складається, нічого неможливого cool


Любов - довготерпелива.
 
miletaДата: Вівторок, 16.12.2008, 13:53 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Свою "половинку" я вже не тільки уявляю, але і реально бачу щодня smile (я одружена). Тому просто хотіла би поділитися власним досвідом.

Звичайно, внутрішні якості у виборі "половинки" мають найбільше значення. Першим ділом - це віросповідання, бо за собою воно вже тягне все, що з того випливає. Я це розуміла, але вже після одруження побачила, наскільки це важливо і що раніше я цього так насправді недооцінювала. Дякую Богові за те, що з цим у нас з чоловіком все краще, ніж можна було сподіватися. І хочу сказати, що саме ота духовна єдність дає найповніше відчуття радості і щастя! Це як фундамент до всього решта.

Згадується, як я колись просила Бога у молитвах про добру долю і просила дати мені такого-то і такого-то чоловіка, вказуючи на надто конкретні риси чи характеристики або навіть деколи конкретні імена. І часом приходили розчарування, бо з таким-то конкретним хлопцем відносини чомусь не складались. Хочу зауважити, що знаю навіть таких людей, що відверталися від Бога власне через те, що у таких випадках "Він не вислухав їх молитов". Наскільки помилковою є така думка!
Після деяких розчарувань я почала молитись з більшою покорою і довірила цю справу повністю волі Божій, без конкретики в іменах чи іншому, просила просто подарувати мені справжнє взаємне кохання згідно Його Волі. Тепер я бачу наскільки правильним є такий підхід! smile

Додано (16.12.2008, 13:53)
---------------------------------------------
p.s. На всякий випадок, виходячи з досвіду спілкування на інших форумах, хочу додати, що не маю на меті "хвалитися" чи "ставити себе у приклад", а просто поділитися досвідом. Звичайно, у житті не все ідеально, у мене в тому числі. Крім того, у кожного своя неповторна і унікальна дорога, та головне, щоб вона мала правильний вектор напрямку wink

 
truelovewaitsДата: Вівторок, 16.12.2008, 14:59 | Повідомлення # 13
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
дякую за свідоцтво, мілето. happy

добре, коли вчасно...
 
Queen_BeeДата: Неділя, 21.12.2008, 05:54 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Шановне товариство, чому на цьому форумі немає чоловіків? Куди вони всі пішли? cry Вибачте, о. Андрію, але Ви на рахуєтеся. Ваша особа понад - адміністратор є адміністратор.
Чи це свідчить також про наше суспільство: чистота потрібна лише жіночій половині? Вона виховується як жіночий атрибут.

Sorry за offtop.

Тепер до теми: очікувати від людини певного 'набору' характеристик трохи наївно: по-перше, так можна чекати все життя на 'чарівного принца' з ваших мрій, а по-друге, це ще не означає, що вам людина з саме таким набором підійде. До речі, про це вже було сказано.
Радже я особисто себе питаю: чи хочу я прожити наступні 30 років свого життя поруч із цією особою? Чи хочу, щоб в моїх дітей був ОЦЕЙ тато? Чи я бажаю їм кращого?

І ще одне: коли я закохана (кажу тільки за себе), то раціональне мислення зазвичай не спрацьовує. От і думай, як обрати життєвого супутника.

Моя мама каже, що шлюб - це лотерея. Виграєш, то добре. Вважай, що пощастило.

І потім ще одне, до шлюбу усі такі гарні і милі... Хоч маслом маж... А яка людина насправді? wink


Людина є тим, у що вірить. А. Чехов

Повідомлення відредагував Queen_Bee - Неділя, 21.12.2008, 07:23
 
truelovewaitsДата: Неділя, 21.12.2008, 20:16 | Повідомлення # 15
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
"Людина є тим, у що вірить. А. Чехов "
хм... людина отримує те, чого бачає і в що вірить... wink

"нехай тобі буде так, як бажаєш" Ісус


добре, коли вчасно...
 
Форум » Тестовый раздел » форум » якою ти уявляєш свою другу половину?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024