Субота, 20.04.2024, 02:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | якою ти уявляєш свою другу половину? - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Тестовый раздел » форум » якою ти уявляєш свою другу половину?
якою ти уявляєш свою другу половину?
чи маєш ти образ в уяві, якому повинна відповідати твоя друга половина?
1.так, маю в уяві чітко сформований образ[ 8 ][47.06%]
2.маю, але він постійно змінюється[ 4 ][23.53%]
3.нє-а, не маю[ 5 ][29.41%]
4.ой, а я якось над цим не задумуюсь...[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 17
modernДата: Неділя, 05.04.2009, 00:33 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Всім привіт. Тут наткнувся на деякі цікаві речі при обговорені теми. Дівчата Чиста любов потрібна не тільки вам, повірте хлопцям вона також потрібна...просто не всі це розуміють, та й світ зараз такий нічого чистого нічого хоч трошки ідеального cry Цнота до шлюбу вважається чимось застарілим, але насправді дуже добре в наш час вміти її зберегти.
А на рахунок рок-музики,то все фігня. Існує купа груп які на своєму іміджі заробляють шалені гроші і все. До речі люди які створювали цю музику,так звана "стара школа" вони в основному були побожні, тому не треба вважати всіх рокерів-металістів атеїстами чи щось в цьому роді(хоча звичайно і такі є).
На рахунок образу свого ідеалу - не знаю, ніколи не задумувався, та й вважаю це зовсім непотрібно wink Принців і принцес просто не існує.


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
_Vilna_Дата: Середа, 15.04.2009, 14:01 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
та й світ зараз такий нічого чистого нічого хоч трошки ідеального

Річ у тім, що у кожного своє поняття ідеалу... Не треба змінювати світ. Почни із переміни себе. Лише коли сам змінишся то побачиш як зміться і світ. ТВІЙ світ wink
Як це нічого чистого?? А ти?!
Quote (modern)
На рахунок образу свого ідеалу - не знаю, ніколи не задумувався, та й вважаю це зовсім непотрібно Принців і принцес просто не існує.

мені сподобалося як із цього приводу висловилася Hajdamaka: як Бог допоможе мені його знайти, якщо навіть не знає, яким він має бути? hands
А щодо принців і принцес, то коли зустрінеш своє кохання то вона для тебе буде і янголом і принцесою, та й просто, найкращою жінкою у світі happy heart love


Кохання варте того щоб чекати... (В. Цой)
 
modernДата: Четвер, 04.06.2009, 00:45 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (_Vilna_)

Річ у тім, що у кожного своє поняття ідеалу... Не треба змінювати світ. Почни із переміни себе. Лише коли сам змінишся то побачиш як зміться і світ. ТВІЙ світ
Як це нічого чистого?? А ти?!

Купа філософіїї)))Я теж не чистий.


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
HajdamakaДата: Четвер, 04.06.2009, 00:53 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
мені здаєься, тут все впирається у довіру до Бога та силу волі або терплячість smile
Quote
чиста любов потрібна не тільки вам, повірте хлопцям вона також потрібна...просто не всі це розуміють

насправді всі ми розуміємо це, але інколи легше вдати, що не знаємо або не розуміємо, легше здатися ніж боротися і відстоювати свою позицію. "Розуміння добра і зла" притаманне більшості людей на планеті, але це розуміння не заважає їм самим обирати, чи вони хочуть добра, чи зла. Так що, на мою думку, "нерозуміння" - це відмазка) просто справді дуже і дуже важко зберігти свою чистоту...


Любов - довготерпелива.
 
_Vilna_Дата: Середа, 10.06.2009, 14:02 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
Я теж не чистий.

Ми є тим що ми думаємо. Думки матеріальні! Тільки не треба ображатися, я лише хочу щоб ти мислив позитивно biggrin

"Ось бо в беззаконні зачатий я і в гріхах породила мене мати моя" (Псалом 50) ми вже з народження грішні і протягом усього свого життя піддаємося різним спокусам. Наше завдання - ставати з кожним днем менш грішними. Очищатися через молитву, віру, хороші вчинки. Просто любити життя і любити людей. Чистий чи нечистий - це питання дуже відносне, бо Господь прощає усе, через щире каяття. Усе залежить від нас.
Дійсно, дуже і дуже важко залишатися чистим, особливо коли ти намагаєшся жити в чистоті smile Як тільки ми віддаляємося від Бога, гріх відразу нас одоліває. Проте, є молитва - наш єдиний порятунок, яка має надзвичайну силу! Вона допомагає бачити волю Бога і чинити згідно його намірів.

Щось я відїхала від загальної теми... Але хотілося відповісти.

Додано (10.06.2009, 14:02)
---------------------------------------------
Думаю, треба відповісти на питання, якою я уявляю свою другу половинку, щоб чоловіки краще розуміли жінок, а жінки, чого ж від них хочуть чоловіки smile
Я належу до тієї категорії, яка має чітко сформований образ своєї другої половинки.
Нижче наведені критерії, якості не можна розглядати за системою переваг однієї над іншою. Ними чоловік має володіти в однаковій мірі.
Чоловік моєї мрії ( biggrin ) повинен бути:
розумним, цікавим, люблячим, чуйним, уважним, з почуттям гумору (обовязково), активним, постійно прагнути розвитку і самовдосконалюватися, любити подорожувати, любити дітей, природу, повинен бути вірним, чесним, відкритим, щирим, порядним, по своїй суті бути вільним, амбітним і успішним, мати мету і любити життя. Звичайно ж віруючим, у всякому разі, до Бога не буває запізнень smile
При всих цих якостях зовнішність не має значення.
Якщо я матиму за чоловіка людину яка відповідає хоча б 70% моїх вимог - я буду щаслива happy


Кохання варте того щоб чекати... (В. Цой)
 
modernДата: Субота, 22.08.2009, 01:32 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (_Vilna_)
Річ у тім, що у кожного своє поняття ідеалу... Не треба змінювати світ. Почни із переміни себе. Лише коли сам змінишся то побачиш як зміться і світ. ТВІЙ світ

нічого я не збираюсь міняти,я констатую факти, будь ласка прочитайте ще раз уважно що я написав,я сташенно ненавиджу філософію blahblah

Додано (22.08.2009, 01:06)
---------------------------------------------

Quote (_Vilna_)
бо Господь прощає усе, через щире каяття. Усе залежить від нас.

погоджуюсь але все таки ви хіба чиста?тільки чесно

Додано (22.08.2009, 01:11)
---------------------------------------------
самокритика досить часто помагає

Додано (22.08.2009, 01:12)
---------------------------------------------
але додам коли кидає дівчина то і без гордості ніяк неможна

Додано (22.08.2009, 01:18)
---------------------------------------------
внутрішній голос казав проблема не в тобі а в ній і правильно казав нема чого шукати помилок в собі якщо крім тебе є щей речі які проходять не з твоєї вини як от наприклад глюки в її голові...

Додано (22.08.2009, 01:32)
---------------------------------------------
на рахунок філософії я просто практична людина і таке поняття як філософія для мене чуже


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
МаюнкаДата: Середа, 26.08.2009, 23:23 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (modern)
Quote (_Vilna_)
бо Господь прощає усе, через щире каяття. Усе залежить від нас.

погоджуюсь але все таки ви хіба чиста?тільки чесно

а яке це має значення, якщо прощення отримане? для людини, яку Бог очистив - а Він може і робить це - важлвим має бути вміння прийняти Його милосердя і простити саму себе. бо людина завжди міряє все по собі. і їй важко усвідомити, як хтось може простити і змінити те, чого не може вона сама.

Quote (modern)
внутрішній голос казав

внутрішній голос - не голос Бога і він може завести в далекі та темні хащі

 
modernДата: П'ятниця, 28.08.2009, 01:02 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (Маюнка)
Quote (modern)внутрішній голос казав внутрішній голос - не голос Бога і він може завести в далекі та темні хащі

Бог проти такої сили як кохання безсилий, повір, провірено, тому що тут постає така штука як те що Бог дає людині вибір практично на все і не може впливати на її рішення...

Внутрішній голос - це голос серця! а коли Бог мовчить то й його можна послухати,а от про темні хащі то скажу так у кожного з нас є інтелект, і вміння аналізувати, тож аналізуймо щоб в темні хащі не забрести.

Додано (28.08.2009, 00:45)
---------------------------------------------
на рахунок чистоти то скажу так ми кожен день грішимо, і тому не треба тут ля-ля, а прощення у Бога потрібно ще заслужити, і це не так просто.

Додано (28.08.2009, 01:02)
---------------------------------------------

Quote (_Vilna_)
розумним, цікавим, люблячим, чуйним, уважним, з почуттям гумору (обовязково), активним, постійно прагнути розвитку і самовдосконалюватися, любити подорожувати, любити дітей, природу, повинен бути вірним, чесним, відкритим, щирим, порядним, по своїй суті бути вільним, амбітним і успішним, мати мету і любити життя. Звичайно ж віруючим, у всякому разі, до Бога не буває запізнень

опусти планку мила,по іншому не скажеш, таких не те що на 70 я можу закластись що і на 50% ти не знайдеш, без образ просто я тебе прошу дивись на речі реально а то будеш до старості шукати,любов - це перш за все компроміс.


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
МаюнкаДата: Понеділок, 31.08.2009, 22:20 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (modern)
Бог проти такої сили як кохання безсилий

вибачте (до речі, на "ти" я з Вами ще не переходила), але не можу погодитись із формулюванням. бо Господь - Всемогутній. це раз. а два - потрібно відрізняти кохання від потягу та емоцій. Бог не може постати проти любові, бо Він сам є Любов.

Quote (modern)
Внутрішній голос - це голос серця!

оооооооооооооой, як не завжди...
Quote (modern)
тому не треба тут ля-ля, а прощення у Бога потрібно ще заслужити, і це не так просто.

ну, знову не можу погодитись. Бог дає прощення не тому, що ми такі сумлінні і усвідомлюємо свою провину,а в першу чергу тому, що це Він - такий: люблячий і Той, що прощає. не треба собі приписувати Божих заслуг;) іншими словами, прощення за умови покаяння дається по благодаті Божій.

Quote (modern)
опусти планку мила,по іншому не скажеш, таких не те що на 70 я можу закластись що і на 50% ти не знайдеш, без образ просто я тебе прошу дивись на речі реально а то будеш до старості шукати,любов - це перш за все компроміс.

дорога _Vilna_ , у Вас прекрасне уявлення про майбутнього чоловіка.і якщо Ви будете просити про такого Бога, то Він неодмінно почує Ваші молитви.
дівчата повинні дбати про себе і чекати принца. Господь вготував для нас найкраще - якщо ми самі будемо кращими. тому не слухайте нікого, принци є.

шановний modern, а що з перерахованих у тому дописі рис характеру є настільки нереальним?) хоч одне щось є утопічним?) чи Ви по собі міряєте?

Повідомлення відредагував Маюнка - Понеділок, 31.08.2009, 22:22
 
modernДата: Вівторок, 01.09.2009, 01:31 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (Маюнка)
шановний modern, а що з перерахованих у тому дописі рис характеру є настільки нереальним?) хоч одне щось є утопічним?) чи Ви по собі міряєте?

утопічним є те що усі ці риси знайти в одній людині не реально. а хоч би і по собі міряю. Самокритику ніхто не відміняв. І підкреслюю любов - це перш за все компроміс.

Додано (01.09.2009, 00:20)
---------------------------------------------

Quote (modern)
а два - потрібно відрізняти кохання від потягу та емоцій.

на рахунок кохання я повністю походжуюсь з твердженням "що ніякого сексу до шлюбу",але помоєму у всіх своїх дописах я не робив навіть натяку на потяг чи емоції.мабуть в нас з Вами просто різне поняття слова кохання чи любов.

Додано (01.09.2009, 00:30)
---------------------------------------------

Quote (modern)
не треба собі приписувати Божих заслуг;) іншими словами, прощення за умови покаяння дається по благодаті Божій.

процетую уривок з одного фільму слова одного з головних героїв "ти думаєш підеш до церкви поставиш статуї свічку і все буде залагоджено і забуто..."
і ніхто нікому нічого не приписує це поперше, я просто говорю так як впринципі воно є.
за "ти" вибачаюсь,дурна звичка

Додано (01.09.2009, 01:04)
---------------------------------------------
до речі фільм називається "Детройт рок сіті"

зустрічався з дівчиною, був по відношенню до неї і щирим і відвертим і одним словом, була в мене абсолютна більшість тих рис що перечислила _Vilna_ квіти дарував постійно, одним словом все про що можна мріяти я старався "забезпечити" ну я звичайно не мільйонер))))
і що отримав,вроді все було добре все класно і тут в один прекрасний день як грім з ясного неба дзвінок: "знаєш я тут подумала давай бути друзями,ти хороша людина і я хочу щоб ти був моїм другом" в шоці я пробув кілька днів...
це просто не перший випадок,і я просто розчарувався...в голову лізла думка : "а може все-таки їй був потрібен секс?"потім шукав причини щоб це заперечити,майже не знайшов;)
не знаю може і справді як казав мій знайомий що всім дівчатам потрібен тільки статевий звязок, а я один тут романтик що в часі заблудився?
Тому шановна _Vilna_ якщо ви і справді цінуєте людей по рисам характеру, то це дуже класно і похвально, але всеодно я не думаю що існують ще такі люди в яких усі ці риси є присутніми.
А і ще одне а якщо він буде не успішним, в смислі по життю не везе, то ви на нього і не глянете?
А як би себе описали ви самі?

Додано (01.09.2009, 01:31)
---------------------------------------------
Ще кілька слів на рахунок замітки про потяг та емоції:
якщо я хочу просто бути з коханою мені людиною, хочу насолоджуватись кожною секундою життя, перебуваючи поряд з нею,сумувати без неї...та що я тут розказую ті хто хотів давно зрозуміли про що я , емоції ну можливо, але який тут потяг?Я просив у Бога про те щоб він допоміг розбудити хоч якісь приємні почуття в людини яка колись мені подобалась,і нічого...все та ж відмазка "давай бути друзями"(це про іншу дівчину),хоча і її я можу зрозуміти як то кажуть "серцю не накажеш".
Кохання це щось вище,ніж просто потяг, а тим більше сексуальний, і щоб його досягнути потрібно не рідко йти на компроміс заради коханої людини.

І ще є один цікавий нюанс навіть якщо користувач з ніком _Vilna_ і знайде такого який би відповідав хоч на 70% то де гарантія що вона йому сподобається, і знову прошу без образ,просто реальний погляд на речі.


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:



Повідомлення відредагував modern - Вівторок, 01.09.2009, 01:38
 
_Vilna_Дата: Четвер, 03.09.2009, 23:56 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
погоджуюсь але все таки ви хіба чиста?тільки чесно

Відповідаю дуже чесно - я намагаюся збегегти те відчуття чистоти яке мені Господь дарував разом із прощенням.

Quote (modern)
самокритика досить часто помагає

biggrin тут ви попали в точку, бо я люблю самокритику так само сильно як і філософію wink

Додано (03.09.2009, 21:49)
---------------------------------------------

Quote (modern)
а коли Бог мовчить то й його можна послухати

Бог ніколи не мовчить, то ми не вміємо слухати, або просто не чуємо, через свої гріхи яки віддаляють нас від Бога.
Quote (modern)
на рахунок чистоти то скажу так ми кожен день грішимо, і тому не треба тут ля-ля, а прощення у Бога потрібно ще заслужити, і це не так просто

ми по своїй природі грішні, але це оначає лише, що ми повинні якомога більше докладати зусиль щоб очиститися. І що більше ми будемо цього прагнути і йти до цього, тим буде складніше.

Додано (03.09.2009, 22:48)
---------------------------------------------

Quote (modern)
опусти планку мила,по іншому не скажеш, таких не те що на 70 я можу закластись що і на 50% ти не знайдеш, без образ просто я тебе прошу дивись на речі реально а то будеш до старості шукати,любов - це перш за все компроміс

biggrin дивно, а знаю таких людей. Таких, що відповідають 50 % перелічених рис, так точно. І не тільки чоловіків. Певно я якось не правильно, не "реально" дивлюся на стан речей...
Згадалася мені одна притча. Мораль її така: Взяв один чоловік собі за дружину дочку вождя племені за яку давали всього пів корови. Тоді як з найкращу дівчину, за їхніми звичаями, давали десять. Його відмовляли, пропонували кращих дівчат, проте він покохав саме цю і хотів саме з нею одружитися. Віддав він за неї десять корів, бо вважав, що менше вона не варта. Згодом, їй довелося стати "дівчиною на десять корів".
Я розповіла це до того, що всі ми не є абсолютно хорошими чи поганими. Багато чого залежить від того як ми сприймаємо один одного і самі себе. Нам потрібно навчитися бачити в людях світло.

Додано (03.09.2009, 23:32)
---------------------------------------------

Quote (modern)
була в мене абсолютна більшість тих рис що перечислила _Vilna_

ви дозволите собі через одні невдалі стосунки змінитися? ви самі пишите, що треба мати гордість коли вас кидають. Навпаки, кожна невдача робить нас сильнішими. Потрібно знайти причини в першу чергу в собі і докласти усіх зусиль щоб стати кращим.

Додано (03.09.2009, 23:44)
---------------------------------------------

Quote (modern)
Тому шановна _Vilna_ якщо ви і справді цінуєте людей по рисам характеру, то це дуже класно і похвально, але всеодно я не думаю що існують ще такі люди в яких усі ці риси є присутніми.

Існують. Вони ж не вимирають як мамонти biggrin biggrin

Додано (03.09.2009, 23:56)
---------------------------------------------

Quote (modern)
А як би себе описали ви самі?

Я намагаюся відповідати змальованому мною ідеалу чоловіка.
А як інакше? якщо він буде сильнішим за мене (у якостях) я буду почуватися неповноцінною і ущемленою. Якщо слабшим - мені він буде не цікавим. Як відомо, Бог парує нас з тими кого ми дійсно заслуговуємо. Тому, чим більше я буду працювати над собою, тим більші у мене шанси отримати хорошого чоловіка.
Так "практично" я ще ніколи не висловлювалася wink biggrin biggrin


Кохання варте того щоб чекати... (В. Цой)
 
modernДата: Четвер, 03.09.2009, 23:57 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (_Vilna_)
дивно, а знаю таких людей. Таких, що відповідають 50 % перелічених рис, так точно.

ну і як стосунки складаються, ви з кимось з них зустрічаєтесь?чи так чисто як подруга і все?
Quote (_Vilna_)
Існують. Вони ж не вимирають як мамонти

хто-зна, помоєму вже вимерли...


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
_Vilna_Дата: П'ятниця, 04.09.2009, 00:05 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
І ще є один цікавий нюанс навіть якщо користувач з ніком _Vilna_ і знайде такого який би відповідав хоч на 70% то де гарантія що вона йому сподобається, і знову прошу без образ,просто реальний погляд на речі.

Гарантій ніяких. Але життя продовжується. І витрачати свій час на людину яка не хоче його провести з тобою - це меншій мірі не раціонально (помітьте - висловлююся дуже практично) biggrin
Мене насправді дуже складно образити, ви лише підігріваєте мене до диспуту. У суперечці, як відомо народжується істина. wink


Кохання варте того щоб чекати... (В. Цой)
 
modernДата: П'ятниця, 04.09.2009, 00:10 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
якщо він буде сильнішим за мене (у якостях) я буду почуватися неповноцінною і ущемленою.

Боже який брєд,я просто не можу висловитись по іншому, sad і помоєму тут у вас всіх самооцінка завишена аж занадто,я просто розчарувався в даному форумі,як це не прискорбно. wink

Додано (04.09.2009, 00:07)
---------------------------------------------

Quote (_Vilna_)
Мене насправді дуже складно образити, ви лише підігріваєте мене до диспуту. У суперечці, як відомо народжується істина.

я ще раз повторюю що і не хотів вас образити

Додано (04.09.2009, 00:10)
---------------------------------------------

Quote (modern)
Гарантій ніяких. Але життя продовжується. І витрачати свій час на людину яка не хоче його провести з тобою - це меншій мірі не раціонально (помітьте - висловлююся дуже практично)

а навіщо, не і витрачайте,просто не слід влаштовувати подібний перебір рис,можливо він і не буде мати і половини з них але може мати якусь таку про яку ви і не згадали, а ця риса вас просто заставить вас закохатись в нього.


Бог любить хеві-метал!

Мій сайт:

 
_Vilna_Дата: П'ятниця, 04.09.2009, 00:13 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Quote (modern)
ну і як стосунки складаються, ви з кимось з них зустрічаєтесь?чи так чисто як подруга і все?

як не крути, а до тих усіх рис потрібне ще кохання, природу якого тяжко збагнути... За друзів мати таких людей теж не погано wink
Quote (modern)
хто-зна, помоєму вже вимерли...

може варто ліпше придивитися до оточуючих нас людей? wink


Кохання варте того щоб чекати... (В. Цой)
 
Форум » Тестовый раздел » форум » якою ти уявляєш свою другу половину?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024