Субота, 20.04.2024, 16:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Todi i teper - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » форум » Todi i teper (pro suchasne i dawnje poniattia shliubu)
Todi i teper
Queen_BeeДата: Неділя, 21.12.2008, 06:56 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Я читала ваші дописи дуже уважно, зокрема о. Андрія i от подумала: ще 50 років тому людей одружували на кому було. Без усіх цих складних рівнянь і 'дарування', яке ми тут обговорюємо. Ці шлюби були між людьми, які практично не знали одне одного: мої власні дідо з бабою є прикладом такого союзу. bag bag Прожили разом понад 65 років.

Отже, питання: можливо запорукою щасливого шлюбу є шось інше, щось, що не вкладається в поняття осмисленого самоконтролю і активного пошуку тієї самої другої половини? Адже люди не міняються: людська природа така сама, як і століття тому.


Людина є тим, у що вірить. А. Чехов

Повідомлення відредагував Queen_Bee - Неділя, 21.12.2008, 07:13
 
truelovewaitsДата: Понеділок, 22.12.2008, 13:02 | Повідомлення # 2
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
хм... а хіба не був то найвищий ступінь "осмисленого самоконтролю" та довіри до Божого промислу! wink

власне тоді може більше розуміли, що справа не в почуттях (бо ж любов - то не почуття (не лише почуття), і вони часто є не найважливіші, а навіть подібно, як і апетит - приходять під час їди), а у вірі (осмисленому виборі довіряти і йти вперед "людина отримує те, в що вірить" biggrin )


добре, коли вчасно...
 
Queen_BeeДата: Понеділок, 22.12.2008, 13:17 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Може і так. Може, дійсно усі наші проблеми від того, що ми не вміємо достатньо довіряти Богові. Про таїнство шлюбу подібно говорить Хрістос Яннарас. Він каже, що люди можуть одружуватися з різних причин, але зрештою Бог освячує цей союз і скріпляє його. І тут нема окулярів, щоб це побачити, лише наша віра.

Хоча не всі ті люди, які одружувалися і прожили багато років разом, вірили в Бога. Дехто навіть навпаки. Але їхній шлюб від цього не розлетівся.

Виходить так, що Бог керує нашим життям, незважаючи на нашу віру чи її відсутність. А якщо так, то це просто якась предестинація - що би ти не робив, Бог має свою точку зору. cry

Не ясно мені до кінця. unsure


Людина є тим, у що вірить. А. Чехов

Повідомлення відредагував Queen_Bee - Вівторок, 23.12.2008, 07:06
 
truelovewaitsДата: Понеділок, 22.12.2008, 13:30 | Повідомлення # 4
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
коли я казав, що "людина отримує те, в що вірить" то йшлося не лише про релігійну віру. wink

добре, коли вчасно...
 
МаюнкаДата: Середа, 26.08.2009, 23:14 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (Queen_Bee)
люди можуть одружуватися з різних причин, але зрештою Бог освячує цей союз і скріпляє його. І тут нема окулярів, щоб це побачити, лише наша віра.
Хоча не всі ті люди, які одружувалися і прожили багато років разом, вірили в Бога. Дехто навіть навпаки. Але їхній шлюб від цього не розлетівся.

Виходить так, що Бог керує нашим життям, незважаючи на нашу віру чи її відсутність. А якщо так, то це просто якась предестинація - що би ти не робив, Бог має свою точку зору.

з приводу причин для одруження згадала жваву дискусію в одному пості моєї ЖЖ-подруги - чому люди одружуються

але загалом, думаю, так - Бог має Свою точку зору. і Він хоче, щоб ми зважали на неї, шукали Його волі і намагались Його зрозуміти - на те Він і люблячий Батько. тому Він іноді нас і карає - як роблять батьки - щоб пояснити щось важливе.

Бог є любов. і це для мене відповідь у питаннях про шлюби між віруючими чи невіруючими. Він дивиться на серця, а не на конфесії.

 
Форум » Тестовый раздел » форум » Todi i teper (pro suchasne i dawnje poniattia shliubu)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024