П'ятниця, 29.03.2024, 09:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | скільки кроків можна робити до шлюбу? - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1241
Статистика
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Тестовый раздел » форум » скільки кроків можна робити до шлюбу?
скільки кроків можна робити до шлюбу?
МаюнкаДата: Понеділок, 17.11.2008, 00:09 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
власне, часто задумуюсь - чи нормально,що молоді люди зустрічаються спочатку з одними, потім з іншими, таким чиному до шлюбу - до тієї одної своєї половинки вони "пробують" інших людей. як Ви ставитесь до цього - чи вважаєте нормальним такий порядок речей? smile
 
truelovewaitsДата: Вівторок, 18.11.2008, 16:15 | Повідомлення # 2
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
думаю, що залежить також від того, що вкладаємо у слово "пробують"... які межі "пробування"... happy

хоч, звичайно, часте "пробування" не найкраще свідчить про особу (її врівноваженість та вірність)... cool


добре, коли вчасно...
 
МаюнкаДата: Середа, 19.11.2008, 14:06 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (truelovewaits)
думаю, що залежить також від того, що вкладаємо у слово "пробують"... які межі "пробування"...

ну, межі розумні. happy
я сформулюю інакше - чи потрібно людям зустрічатись, якщо вони,наприклад, відчувають симпатію один до одного, можливо навіть закоханість, але поки що не думають створювати сім"ю? а потім раптом щось не складається, і з часом, наприклад, з"являється нова симпатія.
чи потірбно довіряти своєму бажанню "спробувати", якщо не впевнений чи з цього вийде щось серйозне(тобто,може, вийде, а може, і ні).непогано я закрутила питання,правда? cool
 
truelovewaitsДата: Середа, 19.11.2008, 15:34 | Повідомлення # 4
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
"закрутила" нормально! cool

думаю, що скорше "так" ніж "ні"... бо якщо стосунки не почати, то і неможливо дізнатись "він" це чи не "він"... happy і чи має це перспективу чогось "серйозного"...


добре, коли вчасно...
 
borusgodynovДата: П'ятниця, 21.11.2008, 12:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: адміністратори
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: оффлайн
Думаю, що зустрічатися можна, але потрібно мати велику силу і контролю над собою. Бо тоді особливо виникає бажання спокуитися на приманку, а далі злізти з гачка не так уже й легко. dont fool

Щастя можливе лише з Богом!
 
HajdamakaДата: Понеділок, 24.11.2008, 09:34 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
Quote (Маюнка)
вони "пробують" інших людей

Все залежить від того, що мається на увазі під "зустрічаються" і "пробують" smile Наскільки я розумію, ми говоримо про стосунки, які вони б мали бути серед християнської молоді. Звісно, якщо людина буде зустрічатися з одним, віддасться йому, потім поживе з іншим, потім ще когось зустріне - то до того часу, коли з'явиться її половинка, вона вже не зможе цінувати її так, як якби у неї до того нікого не було.
Але ж для того і започаткувався рух Чистих сердець, щоб встановити чіткі межі дозволеного... І в даному разі зустрічання - це лиш спосіб краще пізнати людину, зрозуміти, чи згоден ти прожити з нею все життя, чи буде вона тебе підтримувати і в радості, і в скруті, і взагалі - що це за людина smile


Любов - довготерпелива.
 
truelovewaitsДата: Понеділок, 24.11.2008, 11:14 | Повідомлення # 7
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
але слід відзначити ще один важливий момент! prof - в нових стосунках ти проявляєш себе "по-новому", відкриваючись ("виходячи з себе" - екстазіс) для іншого ти воднораз відкриваєшся для себе, пізнаєш себе! smile flower holiday king

о, а це у Вас, Гайдамако, гарно написано... :

Потреба любити
Як багато може важити в житті людини потреба сказати "Люблю". Як часто ця потреба приглушується через боязнь, що тебе не так зрозуміють, бо можливо інший зміст вкладають у це слово. Як багато важить в житті інколи почути це "Люблю", яке б значення воно не мало...
Існує багато суперечок щодо цього, я би сказала, центрального почуття в житті людини. Багато хто вважає, що любов буває різна, і любов до матері та любов до дівчини/хлопця - це зовсім різні речі. Здається, грецька мова навіть має 7 слів для означення різної любові (?). Але інколи (принаймні, у мене) буває таке відчуття всеохопної і всепоглинаючої Любові (я би сказала, Божественної, але можливо не всі зрозуміють), і хоч вона може бути спрямована на конкретну особу, вона не є почуттям любові-кохання. Точніше, вона не розпадається на любов-кохання чи любов-дружбу, чи які там ще бувають, вона існує над ними, і слово "люблю" починає означати для тебе.. довіру чи що.. довіру, розуміння, повагу, захоплення, підтримку, відповідальність, бажання дарувати радість і ще багато-багато всього, чому неможливо надати словесної форми...
Ну от, всіх заплутала, а так і не пояснила, що я маю на увазі smile Важко пояснити. Можна, я буду просто Любити? smile
http://hajdamaka.livejournal.com/#item40383


добре, коли вчасно...
 
HajdamakaДата: Понеділок, 24.11.2008, 15:23 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
smile Ви мені лестите... І взагалі, пане truelovewaits, нема чого мене викривати. Від Вас неможливо сховатися у віртуальному світі! batman
До речі, абсолютно згодна з Вами, що кожного разу відкриваєш себе "по-новому". Головне не зробити з цього мету і не втратити себе у маскараді "нових мене". Дуже важливо в стосунках не вбирати на себе маски, а бути відвертим і відкритим. Тоді лише можна пізнати себе та свого партнера краще.


Любов - довготерпелива.
 
truelovewaitsДата: Понеділок, 24.11.2008, 15:33 | Повідомлення # 9
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
angel питання про "віртуальний світ" піднімає ще один великий пласт проблеми - існування до- та поза- шлюбних "віртуальних статевих стосунків", які, на мою думку, є не меншим злом.

будь-які віртуальні стосунки насправді є "сурогатом" стосунків, тобто ними фактично не є. вони не можуть бути основою стосунків, а лише їх елементом , а точніше одним з засобів. віртуальність містить багато уявного та не справжнього і не реального, це часто простір "поза життям".

стосунки передбачають реальне існування осіб і їх відкритість. а статеві стосунки обовязково передбачають фізичну (реальну) близкість. це один з найважливіших і найцінніших моментів - в статевих стосунках людська особо "являє (оприсутнює та дарує) себе" іншим і самому собі. саме тому ці стосунки носять сакральний та містичний характер. саме тому вони мають бути "унікальними" (тобто шлюбними). bye


добре, коли вчасно...
 
МаюнкаДата: Середа, 26.11.2008, 12:22 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 3
Статус: оффлайн
Quote (Hajdamaka)
...Звісно, якщо людина буде зустрічатися з одним, віддасться йому...

ну, оскільки

Quote (Hajdamaka)
ми говоримо про стосунки, які вони б мали бути серед християнської молоді

то під словом "віддатись" я розумію віддачу моральну.
і от це, насправді, дуже страшно: коли людина віддається іншій, вони знають один одного дуже-дуже добре, на рівні читання думок і передбачення вчинків та слів, а потім розходяться. і виходить так, що усіх наступних своїх партнерів людина ніби приміряє на того, першого, з яким мала до певного часу таке порозуміння. але ж люди всі різні. немає двох однакових. тому, ясна річ, що "наступні" не можуть бути такими, як перший. потім, перше кохання залишає в душі великий слід...

словом, я от що хотіла сказати: іноді у мене виникають такі думки, що "зустрічань" як таких має бути якнайменше. хоча я розумію, що в сучасному світі це важко. і що ховатись і всього боятись теж не варто.

але також думаю - в Біблійні часи ж "зустрічань" не було? wacko

 
HajdamakaДата: Середа, 26.11.2008, 13:13 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
В Біблійні часи було інше ставлення до стосунків між чоловіком і жінкою. Та що там говорити про Біблійні часи - ще 50-60 років тому наші батьки, бабусі-дідусі теж ставилися до цього інакше.
А щодо примірянь... У моєму житті було всього кілька хлопців, але серйозно і надовго - з моральною віддачею одне одному і тд. І зараз, хоч пройшло вже багато часу і я когось з них вже кілька років не бачила-не спілкувалася, ці люди лишаються для мене не те, щоб коханими, але рідними. Я їх відчуваю, розумію, підтримую... Тобто наші стосунки насправді залишили на мені серйозний відбиток і багато в чому я така, яка я є зараз, лише завдяки їм. Ніщо у нашому житті не проходить безслідно, а особливо така інтимна сфера, як стосунки між хлопцем і дівчиною.
Звісно, чим більше стосунків матиме людина, тим більше таких "примірянь" або скоріше "порівнянь" вона робитиме. Але головне, на мою думку, - не акцентувати на цьому увагу, робити над собою зусилля, щоб звести такі порівняння до мінімуму. Кожні нові стосунки є новими якісно і тому таке порівняння не є компетентним... Можна порінювати якісь деталі стосунків, але не можна оцінювати одні стосунки через призму інших. Коли розходишся з людиною - залишаєш за собою великий і наповнений подіями світ, і як би тобі часом не хотілося туди повернутися, рішення варто приймати раз і назавжди, і жити тим, що ти маєш зараз.


Любов - довготерпелива.
 
truelovewaitsДата: Середа, 26.11.2008, 17:27 | Повідомлення # 12
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
Quote (Hajdamaka)
Можна порінювати якісь деталі стосунків, але не можна оцінювати одні стосунки через призму інших.

хм... не можна... не варто, але в житті так стається...


добре, коли вчасно...
 
HajdamakaДата: Середа, 26.11.2008, 18:58 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 16
Репутація: 5
Статус: оффлайн
принаймні, я не думаю, що це може стати на заваді щастю у стосунках, якщо ставитися до цього мудро prof

Любов - довготерпелива.
 
yulcyaДата: Вівторок, 02.12.2008, 14:38 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: модератори
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: оффлайн
оце все уважно прочитала - і хочу висловити свої міркування щодо зустрічань та їх доцільності, а також їх кількості або якості biggrin

кожна пара молодих людей є унікальна у своїх виявах любові...тому наприклад якщо це Я + інша особа (С або Р ), то залежно від того чи це Я+С чи Я+Р стосунки будуть іншими! тобто кожні стосунки є унікальними, ніби просто вимірюються в різних площинах... wink

happy тому зустрічатися варто, щоб відкривати ці нові грані у собі та іншій людині ! heart

АЛЕ тут також мова має йти про певні рамки чи межі зустрічання, які кожен встановлює сам (оскільки чим більше ти відкриєшся на іншу особу - тим важче потім розставатися) cry

хочу навести декілька цитат на цю тему:

"Які б складні задачі не підсовувало б вам життя, всі вони зводяться до простого рівняння:
Я + Х = моє щастя. Якщо при додаванні Х виходить інша сума, значить розвязок не правильний"

"Можливо, Бог хоче, щоб ми зустрічали не тих людей, аж поки незустрінемо ТОГО ЄДИНОГО. Щоб, коли це зрештою станеться, ми були вдячні" (Г.Маркес)

angel


j'aime la vie!
 
truelovewaitsДата: Вівторок, 02.12.2008, 14:48 | Повідомлення # 15
Admin
Група: адміністратори
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: оффлайн
ще є один вислів на цю тему: "люблю тебе не за те, ким ти є , а за те, ким я є поруч з тобою"...

добре, коли вчасно...
 
Форум » Тестовый раздел » форум » скільки кроків можна робити до шлюбу?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024