Середа, 14.11.2018, 02:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
секс в подружжі [12]
християнський погляд
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1226
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Головна » Файли » секс в подружжі » секс в подружжі

ХРИСТИЯНСЬКИЙ ПОГЛЯД НА СТАТЕВІ СТОСУНКИ В ПОДРУЖЖІ
[ Викачати з сервера (210.0 Kb) ] 14.11.2008, 12:23

Багато пар, одружуючись, наївно вважають, що якщо вони засновують свій шлюб на Христі, вони автоматично стануть хорошою сім'єю в усіх відношеннях: християнин + християнка = хороший шлюб.

 

Відправна точка правильна: «Бо ніхто не може покласти іншої підстави, окрім покладеної, якою є Ісус Христос» (1 Кор. 3,11). Такі сім'ї стабільніші, ніж інші, але це не означає, що вони стають щасливими автоматично, не прикладаючи до цього зусиль. І це стосується сексуальності так само, як і будь-якої іншої області життя в шлюбі. Можливо, ти зараз переживаєш кризу, пов'язану з тим, що ти не виправдав сподівань свого подруга, можливо, це відчуття взаємне. Можливо, ви розвиваєтеся духовно, але відчуваєте, що не ладнаються ваші інтимні відносини?

 

А може, не в порядку і те і інше? Чи знаєш ти, що ці області життя можуть впливати одина на одну? Для того, щоб подружня пара була задоволена своїм сексуальним життям, в ній необхідне хороше взаєморозуміння в психічній і духовній сферах.

 

Тому і говорять, що секс – це «термометр» того, що відбувається в шлюбі. Чи лікує термометр? Ні. Він тільки показує, що щось не в порядку.

 

Але, в той же час, хороші сексуальні відносини дуже допомагають єдності подружжя. Радість фізичної близькості не може не впливати на духовну сферу.

 

Дружини! Чоловіки! Біблія звертається до вас і в обширніших текстах, але існує один уривок – два вірші з послання до Колосян (3,18-19) – в якому міститься основа вчення про взаємини в шлюбі. Він розкриває саму суть потреб чоловіка і точно описує те, чого потребує дружина: «Дружини, покоряйтеся чоловікам своїм, як воно подобає у Господі. Чоловіки, любіть своїх дружин і не будьте до них суворі».

 

Це відноситься до будь-якої сфери життя, і очевидно також до еротичної – дуже ніжної і чутливої. Назвемо її коренем. Уявіть собі квітку на клумбі, яка пов'янула і опустила свою голівку. Навіть якщо її чимось підперти, це нічого не дасть, поки ми не поллємо її коріння.

 

«Дружини, покоряйтеся чоловікам своїм, як воно подобає у Господі». Чому Бог повеліває дружині з повагою відноситися до чоловіка і визнавати його главою сім'ї? Тому що чоловікові дуже важко зберегти відчуття власної цінності і жити в гармонії з самим собою, якщо дружина не виявляє йому належної поваги, диктує, що він повинен робити, не залишає йому відповідальності і не схвалює його дій. Схвалення ж формує в сім'ї дух поступливості, який зуміє відмітити цінність іншої людини.

 

«Успіх породжує успіх» – тому іноді вчителі ставлять п'ятірку дещо «на виріст», щоб учень, обрадуваний своїм досягненням, прагнув досягти більшого. І навпаки: погана оцінка розчаровує і позбавляє ентузіазму. Так само, якщо дружина звалює на свої плечі ту відповідальність за сім'ю, яка покладена Богом на чоловіка, це шкодить їй самій і часто позбавляє її можливості бути повноцінною жінкою.

 

Чого більше всього потребує чоловік? Йому потрібно, щоб дружина дозволяла йому бути чоловіком.

 

Чому багато чоловіків зраджують своїм дружинам? Думаєш, тому що знаходять когось красивішого? Часто зовсім не тому. Він тікає до іншої, тому що знаходить у неї поступливість і визнання, яких не отримує від своєї дружини. Звичайно, це його не виправдовує – гріх залишається гріхом – але показує, як неможливість відчути власну цінність породжує спокусу шукати це відчуття у іншому місці. Якщо дружина не хвалитиме його – він, можливо, доводитиме, що чогось досяг, пропадаючи цілими днями на рибалці або на полюванні, аби інші люди визнавали його досягнення.

 

Божий задум сексуальності

Хороший виробник прикладає до свого продукту інструкцію по використанню і гарантію. Це означає, що ти разом з цим продуктом отримуєш обіцянку хорошої роботи пристрою – за умови, що ти дотримуєшся інструкції. Пристрій «людина» теж отримав інструкцію з експлуатації і гарантію. Це – Священне Писання, яке містить всі основні відомості про «функціонування» людини, у тому числі і про сексуальну сферу. А гарантія дана до кінця життя – якщо тільки ти слідуєш Божій інструкції до застосування, а не поступаєш врозріз з рекомендаціями Виготівника. Мова не йде про дуже грубі помилки, на зразок забивання цвяхів за допомогою магнітофона, але про які-небудь незначні порушення інструкції – наприклад, ми із здивуванням знаходимо в інструкції до нашого пилососа, що ним не можна збирати муку або гіпс. Самі б ми ніколи до цього не додумалися!

 

Отже, заглянемо зараз в цю інструкцію, з невеликими фрагментами якої ми вже встигли ознайомитися...

 

Підведемо підсумок: статевий акт входить в Божий задум. У подальших текстах ми побачимо два його аспекти: любов і плідність, а також дві цілі: творення подружньої єдності і продовження роду. Статевий акт є обов'язком (див. 1 Кор. 7,3-5): «Нехай чоловік виявляє дружині належну прихильність; так само і дружина чоловікові. Дружина не владна над своїм тілом, але чоловік; рівно і чоловік не владний над своїм тілом, але дружина. Не ухиляйтеся один від одного, хіба за згодою, на якийсь час, для вправи в пості і молитві, а потім знову будьте разом, щоб не спокушав вас сатана вашою нестриманістю». Слово Боже говорить, що статевий акт – це не одна з можливостей, але взаємний обов'язок. Можливо ви зараз посміхнетеся (словосполучення «подружній обов'язок» в розмовній мові часто має негативний відтінок), але на це необхідно звернути увагу: «обов'язок» означає те, що ти повинен робити. Якщо буквально перекладати з грецького, це означає: «заплатити борг».

 

Чоловіче! Ти зобов'язаний дарувати своїй дружині повноту радості від інтимної близькості!

Дружино! Ти зобов'язана давати повноту радості статевих стосунків своєму чоловікові!

 

Більш того, Бог говорить, що статева близькість повинна бути регулярною. Вона не повинна бути покаранням або винагородою, її не можна робити залежною від вашого настрою. Творець забороняє подружжю уникати один одного. Єдиний привід, ради якого можна на більший час віддалитися один від одного, – це піст і молитва, але і тоді – за взаємною згодою! Коли запитати подружжя, що заважало їх близькості – ми отримуємо багато пояснень, але, чесно кажучи, ми ще не чули, щоб цим приводом була молитва!

 

Турбота Бога про шлюб

 

Втор. 24,5: «Якщо хто узяв дружину недавно, то хай не йде на війну, і нічого не повинно покладати на нього; хай він залишається вільний в будинку своєму протягом одного року і розважає дружину свою, яку узяв.»

 

Текст показує особливу турботу Бога про шлюб - Він встановив рік після шлюбу, спеціально для того, щоб «розважати» дружину. Чим подружжя могло займатися протягом цього часу? Ймовірно, ніхто не сумнівається, що одним з основних завдань в рамках програми звеселяння дружини була статева близькість з нею!

 

Чоловіче! Мабуть, ти, як і багато інших, хотів би бачити такий закон в державному законодавстві... Але його відсутність не виправдовує порожню витрату часу, який ти маєш в своєму розпорядженні!

 

Святість статевого акту

Євр. 13,4: "Шлюб у всіх хай буде в пошані і ложе хай буде непорочне; розпусників же і прелюбців Бог судитиме".

 

Подружжя у всіх повинне бути в пошані. Слово Боже наводить тут дві категорії людей, вчинки яких не дотримуються святості статевого співжиття: розпусники і прелюбці. Значення слова прелюб зрозуміло, а в тому, що стосується другого слова, то тут існують різні думки. Розпусники (грецьке pornos) може означати дошлюбні статеві стосунки – що б'є по святості майбутнього шлюбу, або використання сексуальності вже в сім'ї, таким чином, що протирічить волі Бога.

 

Тут важко говорити з упевненістю, але нам здається, що це друге значення створює деяку логічну цілісність, яка якраз відноситься до людей, що знаходяться в шлюбі: проти святості шлюбу можна погрішити статевою близькістю поза ним (перелюбство) або в тому випадку, якщо ми негідно користуємося нашою сексуальністю в сім'ї (розпуста), наприклад, допускаючи збочення, осоружні людській природі, або використовуючи іншу людину, замість того, щоб давати їй любов.

 

У свою чергу, ложе (грецьке koite) буквально означає «подружнє ложе», але також і «статевий акт». Статевий акт, що здійснюється на подружньому ложі, повинен бути непорочним (тоді можна говорити про «подружню чистоту»). У Божому задумі створення людини єдиною можливістю статевої близькості повинен бути шлюб, і в той же час, цей акт повинен зберігати людську гідність обох подругів.

 

 На святість подружніх стосунків нам вказує Святе Писання та традиція Церкви. Ситуація описана в книзі Товита показує нам чудовий приклад молитовного звертання до Бога з приводу статевих стосунків і прохання в Нього благословення на поєднання. Чудовим описом любовних стосунків сповнена книга "Пісня пісень", де ці стосунки прообразують любовні стосунки між людиною та Богом, Богом та вибраним народом. В літургійній традиції Церкви ми теж знаходимо такі вказівки на святість інтимних стосунків: під час обряду вінчання ми звершуємо молитву з проханням Божого благословення для подругів та їх "подружнього ложа", тобто для їх інтимних стосунків! На іконі свята Зачаття Пресвятої Богородиці (яка була зачата з Божим благословенням у природній спосіб в подружніх стосунках Йоакима та Анни) часто зображають як Йоаким та Анна линуть один до одного на фоні їх подружнього ложа.

 

Статевий акт повинен бути повним – природним

Буття 38,9-10: «Онан знав, що потомство буде не його: і тому, коли входив до дружини брата свого, виливав сім'я на землю, щоб не дати потомства братові своєму. Злом було перед очима Господніми те, що він робив; і Він убив його.»

 

Дуже важливо тут зрозуміти суть проблеми. Онан повинен був виконати закон левіарату – дати потомство як би «замість» свого померлого брата. Він хотів зробити вигляд, що виконує цей закон, але під час статевої близькості здійснював те, що зараз ми називаємо «перерваним статевим актом».

 

Який же гріх Онана був покараний смертю? Адже Онан міг просто відмовити батькові, і тоді цей обов'язок перейшов би до наступного родича. Але він хотів отримати задоволення в співжитті та не давати потомства, виливши своє сім'я. Тут прихована подвійна суть гріха: використання іншої особи для отримання задоволення та використання сексуальності таким чином, що це протирічить Божій волі. За Божим задумом статевий акт повинен здійснюватися в шлюбі і бути відкритим на зачаття.

Категорія: секс в подружжі | Додав: truelovewaits
Переглядів: 4713 | Завантажень: 527 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/6 |
Всього коментарів: 2
29.05.2009 Спам
2. Андрій (truelovewaits)
не думаю, що найперша wink , але одна з важливих - це точно!

03.01.2009 Спам
1. vitaliy1
Дуже важлива тема!!!! Одна з найперших причин негараздів у сім"ї. Не вирішена маленька проблема, породжує інші - більш глибші проблеми.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018