Середа, 14.11.2018, 02:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
секс в подружжі [12]
християнський погляд
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всего ответов: 1226
Статистика

онлайн: 1
гостей: 1
користувачів: 0
СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ
Головна » Файли » секс в подружжі » секс в подружжі

Чим відрізняються чоловік і жінка?
[ Викачати з сервера (35.5 Kb) ] 14.11.2008, 12:51
Психічні і фізичні відмінності між жінкою і чоловіком
 

У «жіночої логіки» мало спільного з «чоловічою». Для чоловіка 2+2 завжди дорівнює чотирьом, тоді як для жінки 2+2 дорівнює іноді 3,9 або 4,1, – в усякому разі, десь між 3 і 5. Для чоловіка найважливішим може бути тільки щось одне, для жінки одночасно можуть існувати дві або три найважливіші речі.

 

Що ж нам тепер робити?

Під час наших лекцій на тему чоловічості і жіночності слухачі зазвичай живо підтверджують цю різницю. І одного разу одна молода людина поставила питання, повне неспокою: «Якщо жінка і чоловік так сильно відрізняються один від одного, то як вони взагалі можуть розуміти один одного і жити разом в злагоді?»

 

Це насправді дуже хороше і важливе питання. Але ми повинні усвідомлювати, що Бог не зробив помилки, створивши чоловіка і жінку саме так – щоб вони доповнювали один одного. Тому, що Він створив їх для виконання різних завдань. Хоча вплив різних культур і відіграє певну роль, але під цим зовнішнім шаром можна побачити одне і те ж – незалежно від того, чи було це декілька тисяч років тому чи у наш час; чи відноситься це до поляків, африканців чи індусів.

 

Це прекрасно ілюструє легенда, яку використовував Вальтер Тробіш в своїй книзі «Любові потрібно вчитися». Автор легенди так уявляє собі ситуацію, що сталася відразу після створення перших людей: «Творець створив жінку і дав її чоловікові. Через тиждень чоловік прийшов і сказав: “Господи, створіння, яке Ти мені дав, робить моє життя нещасним. Вона безперервно говорить і нестерпно діє мені на нерви, так що у мене немає ні хвилини спокою. Вона вимагає, щоб я постійно звертав на неї увагу, і я втрачаю дарма час. Вона плаче через дурниці та веде нетямуще існування. Ось я прийшов, щоб повернути її Тобі, тому що я не в змозі жити з нею”. Творець відповів: “Добре”. І забрав жінку. Пройшов тиждень, чоловік прийшов знову і сказав: “Господи, коли я повернув Тобі це творіння, моє життя стало нестерпно порожнє. Я весь час думаю про неї, згадую, як вона танцювала і співала, як скоса поглядала на мене, як вона щебетала поряд і міцно обіймала мене. Вона була така хороша собою і так ніжна при дотику. Я так любив слухати її сміх. Будь-ласка, поверни мені її!” ”Добре”, – сказав Творець і повернув йому жінку. Але через три дні чоловік знову прийшов і сказав: “Господи, я не знаю, я не можу це пояснити, але я бачу, що це творіння доставляє мені більше клопоту, чим задоволення. Тому, благаю, візьми її назад! Я не можу з нею жити!” Творець відповів: “Ти не можеш жити ні з нею, ні без неї!” – і повернувся до своїх занять, відвернувшись від чоловіка. Чоловік же прошепотів у відчаї: “Що ж мені робити? Я не можу жити з нею, але не можу жити і без неї!”»

 

Як ми можемо здогадатися, цю розповідь написав чоловік. Жінка напевно зробила б це цілковито інакше...

 

На закінчення приведемо ще роздум з книги Ганни Муар і Давида Жесселя "Пів мозку": «Важко зрозуміти, яким планом керувалася природа, створюючи таку іманентну невідповідність між двома статями одного біологічного виду. Можливо, якби ми всі схоже думали і відчували, ми б швидко набридли один одному. (...) Знання того, як ми відрізняємося, може стати першим кроком до подолання відчуженості між нами. І це само по собі вже було б сексуальною революцією. І гідною того, щоб за неї боротися». Ми скажемо, що не «природа», а Бог творив по Своєму задуму. І ми можемо спробувати цей задум зрозуміти...

 

Отже, щоб з'їсти обід, необхідні і ніж, і виделка, а не два ножі або дві виделки. Немає сенсу ні їсти ножем ні різати виделкою, ні сперечатися про те, що з них потрібніше. Так хай же чоловік буде поблажливий до дружини, а дружина – до чоловіка, щоб вони не сварилися і не ослабляли свого шлюбу, але творили його, користуючись дарами, якими Бог наділив кожного з них. «Покоряйтеся один одному в страсі Божому» (пор. Еф 5,21).

 

Декілька практичних порад для чоловіків і дружин

 

Багато порад, як поліпшити вашу статеву близькість, виникають безпосередньо з перешкод, які ми вже обговорювали, відмінностей «чоловічість-жіночність» і знання про період вірогідного зачаття.

 

Відправною точкою є біблійні тексти, обговорені в попередніх розділах. Можливо, тобі потрібно почати з цього: під впливом Слова Божого поміняти свій підхід, тому що нічого не зможе зробити навіть найдбайливіший чоловік або найбільш вірна дружина, – якщо інший з подругів просто не хоче. Слава Богу, що наша воля належить нам і підхід можна поміняти, якщо ми цього захочемо!

 

Про що ми зараз говоритимемо? Спочатку ми хотіли б дати декілька загальних вказівок для подружніх пар, над чим вони повинні подумати, щоб почати роботу в цій сфері. Крім того, не перешкодить трохи знань з фізіології.

 

Первинні поради

 

Зараз хочемо підказати вам, декілька універсальних істин про те, що вам потрібне, щоб статева близькість приносила вам обом більше радості і була творчою.

 

1. Час

Можливо, це вас здивує, але найбанальніший брак часу – це ворог № 1 статевого акту. Якщо ви залишаєте його на потім, коли решта всіх справ вже вирішена, то фізична втома напевно позбавить вас всякої радості. Можливо, статевий акт для вас – це щось швидке, поверхневе – якщо ви взагалі не відмовляєтеся від нього із-за втоми.

Петро: Ми іноді так втомлювалися, що перед кінцем періоду, що наближається, коли зачаття маловірогідне, вступали в близькість тільки для того, щоб цей час не пропав дарма». І знаємо, що так буває не тільки з нами.

 

Питання про час, по суті, є питанням про ієрархію цінностей, адже ми завжди присвячуємо час тому, що для нас достатньо важливе. Значить, заплануйте час для статевого акту! Заздалегідь вимкніть телевізор, щоб вас не затягнув якийсь фільм. А також, коли плануєте провести час тільки удвох, вимкніть телефон.

 

2. Відповідне місце

Наступна важлива річ – це влаштуватися в більш менш інтимному місці. Багато пар скаржаться, що рідко вступають в статеву близькість, тому що «підростаюча дочка за стіною може почути». Їм і в голову не прийде запланувати час вдень, коли дітей немає удома, а місце в повному розпорядженні подружжя. Також важливе відчуття безпеки – якщо кімната, в якій ви спите, не закривається, – відразу запиши собі: «Купити замок».

 

3. Доступність і ініціатива

Подумайте, як ви ставитеся до «активності» в статевій близькості. Чи сприймаєш ти її як привілей і привід для надання любові чоловікові або дружині, або, можливо, іноді як нудний обов'язок? А може маніпулюєш нею як покаранням або нагородою?

 

4. Різноманітність і захопливість

Якщо ви вже запланували час, поставили дверний замок і усвідомили дійсну мотивацію – подумайте, як зробити цей статевий акт не таким, як завжди, а свіжим і незвичайним (деякі докладні вказівки ви знайдете в одному з наступних розділів). Багатьом людям не хочеться вкладати зусилля в статеву близькість, тому що їм просто лінь витрачати сили. Швидше за все, вони просто стомлені сексом, так само як можна втомитися від будь-яких інших монотонних дій в житті.

 

Чоловіче! Чи не говориш ти, випадково, своїй дружині: «Ти не хочеш зайнятися цим?». Не думай принаймні, що ласки – це просто один з чергових пунктів в списку необхідних дій. Пам'ятай, що хороші інвестиції завжди оплачуються, а в цю сферу неможливо вкласти занадто багато.

 

Якщо ти не вкладеш своїх сил в зав'язування шнурків і підеш в розшнурованих черевиках, то рано чи пізно спіткнешся; так само, якщо не вкладеш сили в статеву близькість, то це може обернутися серйозними проблемами.

 

Ми упевнені, що, якщо до вас приїдуть гості здалеку, то ви постараєтеся, щоб час, який вони проведуть у вас, був для них цікавим. І ми кидаємо вам клич – дружині більше турботи, ніж чужим людям!

 

5. Щира розмова

Поклопочіться про відповідну розмову між вами. Говорить «перед», «під час», і «після». Хай цей діалог виконує два основні завдання: 1) дозволяє вам вільно передавати інформацію, ділитися своїми відчуттями, щоб уникати помилок, спровокованих незнанням відчуттів іншої людини; 2) буде конструктивним, веде до взаємної доброзичливості і допомоги, об'єктивних оцінок і похвал.

Категорія: секс в подружжі | Додав: truelovewaits
Переглядів: 6627 | Завантажень: 1202 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 2
19.02.2013 Спам
2. Олександр
Ви це серйозно? Ось це так порада! Ну, ну...

17.02.2012 Спам
1. Khyal
Suerpbly illuminating data here, thanks!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018